صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

امیر عابدینی با بیان این که جایگاه کی روش خوب تعریف نشده است در برنامه تهران ورزشی از رادیو تهران گفت: در شرایط فعلی با این برنامه ریزی قهرمانی در جام ملت ها دور از دسترس است.

امیر عابدینی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی گفت: من اعتقاد دارم باید به این مردم فکر کرد و دغدغه مردم را داشت، اما گاهی اوقات یادمان می رود که ما باید خادم مردم باشیم .
وی به وضعیت کنونی فوتبال اشاره کرد و افزود: به نظرم وضعیت فوتبال هم هیجان دارد و هم شادابی و نشاط، اگر مسئولان بگذارندو اما ما نگرانیم نکند که کارشناسان یا منتقدان یا مسئولان چیزی بگویند ما پنهانکاری را خوب بلدیم.
وضعیت فوتبال ما رو به جلو است و نباید نگران بود در فوتبال دنیا همه چیز رو راست، اما در فوتبال ما نمی خواهیم شفاف سازی کنیم. با این روند مدیرینی مشکل را همیشه با خودمان حمل می کنیم. اگر ما واقع بین باشیم باید تکلیف کی روش بعد از جام جهانی مشخص می شد، الان کی روش باید در خدمت فوتبال و در مسیر اهداف فوتبال باشد، در صورتی که ایشان یک روز می تواند مانع باشد و یک روز می تواند هادی و هدایت کننده باشد، جایگاه کی روش خوب تعریف نشده است.
عابدینی با اشاره به جام ملتها گفت: جام ملت ها در پیش است و قهرمانی کار مشکلی است، ما در والیبال خودمان را در سطح عالی رساندیم، نزدیک به چهار مربی عوض شده اما اتفاقی نیفتاده است، اما در فوتبال الان این هم سویی وجود ندارد، هدایت کلان ما اینجا ضعیف است، ما در جام ملتها با مشکل جدی مواجه خواهیم شد. ما رقیب های سرسختی داریم. با این برنامه ریزی قهرمانی دور از دسترس است.
دیرعامل پیشین پرسپولیس درباره بدهی باشگاه ها هم گفت: بارها گفته ام تا زمانی که دولت تیمداری کند، این مسئله هست. دولت باید دستش را از تیمداری بردارد و کار نظارتی و مدیریتی کلان خودش را دنبال کند. نمی شود همه جا ادعا کنیم تصدی گری دولت را کم می کنیم ولی در ورزش صفر تا صد بایستیم و بگوییم دولت می خواهد باشگاه ها را اداره کند.

عابدینی همچنین به پروسه خصوصی سازی پرسپولیس که چند سال پیش انجام شد اشاره ای کرد و به وزیر وقت ورزش هم طعنه زد. وی گفت: اگر سهام باشگاه در بورس قرار گرفته بود و در اختیار مردم وجود داشت ... دولت اجازه نداد بخصوص خطوطی که از یک استان طراحی شد. حالا هم عواقبش را می بینیم.
عابدینی با قانون بازنشستگی موافق نیست و افزود: ما باید در کارهای فرهنگی یا ورزشی از کارشناسان خبره، نخبگان و باتجربه ها استفاده کنیم، در این قانون باید تبصره باشد تا از تجربه و سابقه افراد باتجربه و کارگشته استفاده شود، اما فعلا تا اصلاح این مصوبه باید با بازنشستگان خداحافظی کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

مرتبط با این خبر

  • سیاوش صفاریان پور با «علم بهتر است» در رادیو تهران

  • عزم رادیو تهران بر مدار نیکی

  • فرمانده نیروی انتظامی: کاهش 40 درصدی سرقت در تهران

  • تعطیل نبودن پنجشنبه ها بار مالی برای دولت دارد

  • جشن عید غدیر خم در رادیو تهران

  • آشنایی با محتوای کتاب «الغدیر»

  • اعتراض فرکی؛ سایپا برای تهران است

  • راهکارهای رسیدن به سعادت و خوشبختی!

  • موصاد و سیا دنبال فرزندان مسئولان در خارج هستند

  • فیلم عقیم سازی سگ ها مربوط به شهرداری تهران است