صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

امیر عابدینی با بیان این که جایگاه کی روش خوب تعریف نشده است در برنامه تهران ورزشی از رادیو تهران گفت: در شرایط فعلی با این برنامه ریزی قهرمانی در جام ملت ها دور از دسترس است.

امیر عابدینی رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در گفت وگو با برنامه تهران ورزشی گفت: من اعتقاد دارم باید به این مردم فکر کرد و دغدغه مردم را داشت، اما گاهی اوقات یادمان می رود که ما باید خادم مردم باشیم .
وی به وضعیت کنونی فوتبال اشاره کرد و افزود: به نظرم وضعیت فوتبال هم هیجان دارد و هم شادابی و نشاط، اگر مسئولان بگذارندو اما ما نگرانیم نکند که کارشناسان یا منتقدان یا مسئولان چیزی بگویند ما پنهانکاری را خوب بلدیم.
وضعیت فوتبال ما رو به جلو است و نباید نگران بود در فوتبال دنیا همه چیز رو راست، اما در فوتبال ما نمی خواهیم شفاف سازی کنیم. با این روند مدیرینی مشکل را همیشه با خودمان حمل می کنیم. اگر ما واقع بین باشیم باید تکلیف کی روش بعد از جام جهانی مشخص می شد، الان کی روش باید در خدمت فوتبال و در مسیر اهداف فوتبال باشد، در صورتی که ایشان یک روز می تواند مانع باشد و یک روز می تواند هادی و هدایت کننده باشد، جایگاه کی روش خوب تعریف نشده است.
عابدینی با اشاره به جام ملتها گفت: جام ملت ها در پیش است و قهرمانی کار مشکلی است، ما در والیبال خودمان را در سطح عالی رساندیم، نزدیک به چهار مربی عوض شده اما اتفاقی نیفتاده است، اما در فوتبال الان این هم سویی وجود ندارد، هدایت کلان ما اینجا ضعیف است، ما در جام ملتها با مشکل جدی مواجه خواهیم شد. ما رقیب های سرسختی داریم. با این برنامه ریزی قهرمانی دور از دسترس است.
دیرعامل پیشین پرسپولیس درباره بدهی باشگاه ها هم گفت: بارها گفته ام تا زمانی که دولت تیمداری کند، این مسئله هست. دولت باید دستش را از تیمداری بردارد و کار نظارتی و مدیریتی کلان خودش را دنبال کند. نمی شود همه جا ادعا کنیم تصدی گری دولت را کم می کنیم ولی در ورزش صفر تا صد بایستیم و بگوییم دولت می خواهد باشگاه ها را اداره کند.

عابدینی همچنین به پروسه خصوصی سازی پرسپولیس که چند سال پیش انجام شد اشاره ای کرد و به وزیر وقت ورزش هم طعنه زد. وی گفت: اگر سهام باشگاه در بورس قرار گرفته بود و در اختیار مردم وجود داشت ... دولت اجازه نداد بخصوص خطوطی که از یک استان طراحی شد. حالا هم عواقبش را می بینیم.
عابدینی با قانون بازنشستگی موافق نیست و افزود: ما باید در کارهای فرهنگی یا ورزشی از کارشناسان خبره، نخبگان و باتجربه ها استفاده کنیم، در این قانون باید تبصره باشد تا از تجربه و سابقه افراد باتجربه و کارگشته استفاده شود، اما فعلا تا اصلاح این مصوبه باید با بازنشستگان خداحافظی کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

مرتبط با این خبر

  • علی لاریجانی رئیس مجلس ماند، علی مطهری از نایب رئیسی مجلس کنار رفت

  • اولیایی: استقلال هیولای درون دارد / بلای آقازادگی و تقلب به باشگاه لطمه زده است

  • رادیو تهران شب قدر از زندان اوین روی آنتن می رود

  • «پله پله تا ملاقات خدا» با توسل بر امام زمان(عج)

  • رادیو تهران مردم را به کتابخانه مجلس دعوت می‌کند

  • بازدید مدیران رادیو تهران از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

  • اولین قدم در رعایت حقوق شهروندی، افزایش آگاهی مردم است

  • روایت "بهروز رضوی" از آزادسازی خرمشهر

  • کاهش دو هزار تومانی دلار تنها در چند روز؛ مردم در بازار ارز سرمایه گذاری نکنند

  • احتمال تغییر ساعت کاری ادارات