صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شبکه رادیویی تهران با تدارک ویژه برنامه های نوروزی، برنامه های راهیان نور و دفاع مقدسی، مبعث پیامبر اکرم (ص) و برنامه های ویژه ایام شهادت و... در تعطیلات نوروزی همراه شما مخاطبان است.

پارک شهر ویژه سال تحویل
برنامه «پارک شهر» ویژه سال تحویل تدارک دیده شده که 29 اسفند، به صورت زنده با حضور مهمانان ویژه از هنرمندان، مسئولین و خواننده های مردمی و... از ساعت 19 تا پایان سال تحویل، شما خوبان را همراهی می کند.
ورزشگاه تهران
گفتگو با ورزشکاران، مدیران ورزشی و تمام کسانی که نقشی در ورزش ایران و تهران دارند را در ایام نوروز از ویژه برنامه «ورزشگاه تهران» دنبال کنید.
گفتگوی ویژه رادیو تهران با ورزشکاران از یکم تا شانزدهم فروردین، ساعت 16 و تکرار آن ساعت 20 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش خواهد شد. مهمانان این برنامه عبارتند از محمد رویانیان، عباس جدیدی، چلنگر، پرویز برومند، سیدعلی اکبر حیدری ورزشکاری که مدالهایش را برای رهایی یک اعدامی هدیه کرد. گلاره ناظمی اولین داور بانوی ایرانی که در اروپا داوری کرده است. نیما نکیسا و امیرعلی اکبری و... که از زوایای پنهان و آشکار زندگی ورزشی و دنیای ورزش می گویند.
بهار دلنشین
برنامه «بهار دلنشین» در قالب برنامه‌ای موسیقی محور ترانه‌ها و تصنیف‌های اصیل ایرانی را در شاخه‌های مختلف موسیقی همچون پاپ، محلی و ... پخش می‌کند. مخاطبان می‎توانند این برنامه را ساعت 12 و 30 دقیقه روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوند.
تهران من
برنامه «تهران من» در ایام نوروز به صورت ویژه از ساعت 18 با بخش های شاد و متنوع روی آنتن می رود. در بخش "تهرانگردی"، به جاهای دیدنی تهران سر زده می شود، گزارش از اقوام مختلف ایران که در تهران سکونت دارند، از آداب و رسوم شهرهایشان می گویند. گفتگوی سیاسی سال و گفت وگو با مسئولین و کارشناسان با موضوع شعار سال پیش بینی شده است. "سمفونی سوژه ها" از دیگر بخش هایی که با اجرای نوید عظیمی درباره اخبار طنز سال است."مجازی گرام" کاری از مریم شهرام پور که تحلیل به وقت آینده با موضوع دوستی با محیط زیست است.
گل و بلبل
مسابقه عیدانه رادیو تهران ویژه تعطیلات نوروز که از یکم تا 16 فروردین، ساعت 16 و 30 دقیقه پخش می شود و شامل بخش هایی همچون اطلاعات عمومی، ایمنی سفر، کمکهای اولیه، گردشگری و بخش های سرگرم کننده مثل بازیگری و... است. شنوندگان می توانند در زمان پخش برنامه با شماره تلفن 22652466یا 22652465 یا از طریق شماره 3000094 در مسابقه عیدانه رادیو تهران شرکت کنند.
ترانک
برنامه «ترانک» توام با موسیقی، ترانه و گفتارهای کوتاه بهاری و نوروزی تدارک دیده شده است، حرف هایی که گاه به زبان طنز و شوخی بیان می شود و گاه توام با جملات الهام بخش و امید بخش است. محوریت برنامه پخش ترانه های بهاری و نوروزی به همراه نقل تقویم تاریخ و توصیه های سفر برای مخاطبان است. شما همراهان همیشگی رادیو تهران می توانید هر روز این برنامه را از ساعت 14 بشنوید.
شهر فرنگ
گلچینی از طنزهای سریال هایی همچوی ساختمان پزشکان، پایتخت، پاورچین، شب های برره و... و فیلم های سینمایی مارمولک، مدرسه موشها و... در ایام نوروز از برنامه «شهر فرنگ» رادیو تهران پخش می شود. شما مخاطبان می توانید شهر فرنگ را هر روز ساعت 13 و 40 دقیقه و ساعت 15 و 35 دقیقه به تهیه کنندگی امیر بنی هاشمی بشنوید.
گردونه
شما «گردونه» را در ایام نوروز با معرفی مکان های دیدنی و تفریحی استان تهران و نقاط گردشگری و تاریخی، ساعت 9 صبح، به مدت 60دقیقه از رادیو تهران خواهید شنید. برنامه «گردونه» در تعطیلات نوروزی با محور خانواده و بخش های نمایشی و روایت و نقل قول ها به خانه های مخاطبان می رود.
بوستان گفتگو
رادیو تهران با محوریت چهره های خبرساز سال 97 شانزده برنامه با عنوان «بوستان گفتگو» را برای پخش در ایام نوروز طراحی و تولید کرده است. در این برنامه با شخصیتهای شناخته شده سیاسی که در سال گذشته در کانون اخبار و رویداد های سیاسی قرار داشته اند، گفتگو می شود. گفتگوی عیدانه در یک فضای صمیمی طراحی شده است که تا شانزدهم فروردین ماه، ساعت 15 روی موج اف ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.
گل محمدی
برنامه «گل محمدی» ویژه مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) به مدت 90 دقیقه در رادیو تهران تولید شده است، در این برنامه سعی شده با دو رویکرد فرهنگی و معارفی موضوع مبعث واکاوی شود.
راهیان نور
برقراری ارتباط با مناطق عملیاتی و پخش گزارش‌های مرتبط، گفتگو با مسئولان ستاد راهیان نور و انعکاس برنامه ها را در طول روز در چندین بخش از برنامه «راهیان نور» خواهید شنید.
برنامه هایی همچون ترنم، بهار دلنشین، خندآهنگ، دور عاشقی، کوله پشتی و.... از دیگر برنامه هایی است که از رادیو تهران تهیه و تولید شده است.


مرتبط با این خبر

  • درخشش رادیو تهران در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو

  • رتبه نخست و تندیس بخش ویژه جشنواره رادیو به رادیو تهران رسید

  • گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران در رادیو تهران

  • انتظار شیرین در فرج امام زمان(عج)

  • انتظار، به امید دیدار...

  • بیانیه گام دوم انقلاب باید مستندسازی شود / مسئولین باید به منتقدانشان میدان دهند

  • دعوت رادیو تهران از مخاطبان برای حضور در جشن «حال خوب»

  • داستان زندگی سعدی و فتح قلّه سخن

  • چطور راه های درآمدزایی را پیدا کنیم؟

  • آینده بورس در سال 98