صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران درباره ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان این گروه توضیحاتی ارایه کرد.

علیرضا مبینی مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران درباره ویژه برنامه این گروه در ماه رمضان گفت: «تا سپیده تهران» عنوان ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان رادیو تهران است که محوریت برنامه توجه به صفات کمالی در انسان مانند خدمت به خلق، مهرورزی و... است.

وی افزود: برنامه قصد دارد وظایف مومنان نسبت به یکدیگر را بیان کند و محوریت و چارچوب برنامه روی این اصول جلو می رود. همچنین دیدگاه عرفانی و معارفی به حوزه اجتماعی نیز در این برنامه مدنظر قرار می گیرد.

به گفته مبینی، «تا سپیده تهران» به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی و امیر بنی هاشمی و سردبیری مینا نیکانیک و اجرای رضا خضرائی ساعت 30: 3 تا 6 صبح از رادیو تهران پخش می شود.

وی همچنین درباره برنامه های شاخص این گروه که از رادیو تهران پخش می شود، عنوان کرد: «تهران من» یک جُنگ اجتماعی با رویکرد طنز به همراه آیتم های گزارشی و اخلاقی و طنز است. این برنامه به بررسی اخبار روز و تحلیل آن با کارشناسان مربوطه می پردازد.

به گفته وی، «تهران من» به تهیه کنندگی اسماعیل باستانی و امیرحسین ثقفی و سردبیری مینا نیکانیک و بشیر جعفری نیا و حضور امین قاضی و آوید بزرگی که به صورت یک هفته درمیان اجرا می کنند، ساعت 17 الی 20:20 هر روز به غیر از جمعه ها از رادیو تهران پخش می شود.

مبینی ادامه داد: «تهران ورزشی» عنوان دومین برنامه‌محوری ما به تهیه کنندگی محمدهادی نه برادر و کارشناس مجری محمد میر است که به بررسی اخبار ورزش ایران و جهان می پردازد و هر روز از ساعت 30 : 10 الی 11 صبح از رادیو تهران پخش می شود.

مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران در پاسخ به این پرسش که امروزه رادیو با چه مشکلاتی از لحاظ بودجه و نیرو مواجه است، گفت: رادیو رسانه گرمی است که همیشه در اوج بوده و هست و مردم با آن ارتباط برقرار می کنند. در پی قانون منع به کارگیری بازنشستگان، رادیو سعی می کند بعضی از نیروهای هنرمند و خلاقش را که توان کار دارند و میراث فرهنگی رادیو هستند حفظ کند. از لحاظ بودجه نیز کل کشور مشکل بودجه دارد و امیدواریم با مدیریت درست مشکل حل شود.

مبینی در پایان درباره برنامه های این گروه برای جذب مخاطب مطرح کرد: برنامه «تهران من» در فصل تابستان پایان هفته ها خارج از استودیو اجرا می شود؛ به عنوان مثال در بوستان های مختلف و یا نمایشگاه های متعددی که برپا می شود. همچنین مسابقه بزرگی همراه با جایزه های نفیس که به صورت میدانی برگزار خواهد شد، از دیگر برنامه های این گروه برای جذب مخاطب است. نام مسابقه هنوز مشخص نیست و دوماه و نیم است که روی محتوای آن کار می کنیم و امیدواریم در ماه رمضان تکمیل شود.

مرتبط با این خبر

  • علی لاریجانی رئیس مجلس ماند، علی مطهری از نایب رئیسی مجلس کنار رفت

  • اولیایی: استقلال هیولای درون دارد / بلای آقازادگی و تقلب به باشگاه لطمه زده است

  • رادیو تهران شب قدر از زندان اوین روی آنتن می رود

  • «پله پله تا ملاقات خدا» با توسل بر امام زمان(عج)

  • رادیو تهران مردم را به کتابخانه مجلس دعوت می‌کند

  • بازدید مدیران رادیو تهران از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

  • اولین قدم در رعایت حقوق شهروندی، افزایش آگاهی مردم است

  • روایت "بهروز رضوی" از آزادسازی خرمشهر

  • کاهش دو هزار تومانی دلار تنها در چند روز؛ مردم در بازار ارز سرمایه گذاری نکنند

  • احتمال تغییر ساعت کاری ادارات