باغ فیض شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

در سی‌وهفتمین كنفرانس وحدت؛ 15 كتاب رونمایی شد+فایل صوتی

در سی‌وهفتمین كنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور رئیس‌جمهور از 15 كتاب در زمینه‌های تقریب، وحدت و فقه مقارن رونمایی شد.

1402/07/10
|
12:06
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مهدی آقامحمد رئیس ستاد سی و هفتمین كنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در گفت و گو با «باغ فیض» اظهار داشت: سی و هفتمین كنفرانس بین‌المللی وحدت‌اسلامی در د وبخش حضوری و مجازی، همزمان با آغاز هفته وحدت در حال اجرا است.

وی افزود: در بخش حضوری این كنفرانس حدود 110 میهمان خارجی از 43 كشور جهان و 130 مهمان داخلی از علما، اندیشمندان و نخبگان اهل تسنن استان‌های مختلف كشور حضور دارند.

رئیس ستاد سی و هفتمین كنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی تصریح كرد: در این دوره از كنفرانس از 40 كشور دنیا 250 مقاله به 13 زبان دریافت كردیم.

این مقام مسئول یادآور شد: در سی‌وهفتمین كنفرانس وحدت با حضور رئیس‌جمهور از 15 كتاب در زمینه‌های تقریب، وحدت، فقه مقارن و غیره رونمایی شد.

وی خاطر نشان كرد: نشست عمومی این كنفرانس 11 مهر در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا سیما برگزار می‌شود.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
باغ فیض