شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

مردم، بار دیگر نشان دادند به تداوم انقلاب وفادار هستند+فایل صوتی

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم كل قوا گفت: مردم با حضور پُر شورشان در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند، جانانه پای دفاع از نظام ایستاده‌ و به تداوم انقلاب و ارزش‌های آن وفادار هستند.

1402/11/23
|
10:35
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سردار رسول سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم كل قوا در گفت و گو با «شهر آفتاب» درخصوص حضور پرشكوه و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: باید در مقابل ملت ایران تعظیم كرد؛ مردم بار دیگر اثبات كردند از بینش سیاسی عمیقی برخوردار هستند و مسائل مهم را از برخی مسائل حاشیه‌ای تشخیص می‌دهند و پای مصالح نظام و منافع عمومی كشور ایستاده‌اند.

وی افزود: مشكلات اقتصادی كشور نوعی توهّم در وجود دشمنان ایجاد كرده است تا بتوانند آن را مبنای ایجاد شكاف بین حاكمیت و ملت قرار دهند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم كل قوا گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن همراه با هوشمندی و حكمت بود. وقتی پای دشمنی در میان باشد شاهد اتحاد مردم و حمایت از نظام هستیم.

سنایی راد گفت: مردم با حضور پُر شورشان در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند جانانه پای دفاع از نظام ایستاده‌ و به تداوم انقلاب و ارزش‌های انقلاب وفادار هستند.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب