شهید جمهور 31 اردیبهشت تا 4 خرداد از ساعت 09:30 به مدت 10 ساعت

رادیو تهران

شهيد جمهور

اخلاص و مدیریت جهادی رئیس جمهور شهید بر دلها اثر گذاشت+فایل صوتی

رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینكه اخلاص و مدیریت جهادی رئیس جمهور شهید بر دلها اثر گذاشت گفت: كار امروز را به فردا نیفكندن و برای گره‌گشایی از كار مردم از تمام ظرفیت‌ها استفاده كردن از خصایص رئیس جمهور شهید بود.

1403/03/05
|
08:22
|

مدیریت جهادی یكی از ویژگی‌های شهید رئیسی بود
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سیدمرتضی بختیاری رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) در گفتگو با برنامه «شهید جمهور» كه به مناسبت شهادت شهدای خدمت از رادیو تهران پخش می‌شود ضمن تسلیت فقدان رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدش با اشاره به ویژگی‌های شهید رئیسی گفت: مدیریت جهادی یكی از ویژگی‌های او بود كه خلأ آن یكی از مسائلی است كه در نظام ما باید به طور جدی به آن پرداخته شود.

گره‌گشایی از كار مردم از خصایص رئیس جمهور شهید بود
رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) با تاكید بر اینكه مدیریت جهادی همان مدیریت ارزشی است گفت: كار امروز را به فردا نیفكندن و برای گره‌گشایی از كار مردم از تمام ظرفیت‌ها استفاده كردن از خصایص رئیس جمهور شهید بود.

اخلاص و مدیریت جهادی رئیس جمهور شهید بر دلها اثر گذاشت
او افزود: دوست و دشمن اذعان دارند كه آیت الله رئیسی خستگی را خسته كرد. روحیه جهادی او كه به مدیریت جهادی تبدیل شد همان چیزی است كه مردم انتظار دارند. اخلاص و مدیریت جهادی رئیس جمهور شهید بر دلها اثر گذاشت و موج حماسه‌ای بی‌سابقه در تبریز، تهران، خراسان جنوبی و شهر مشهد مقدس را در مراسم تشییع این شهدا آفرید.

آیت الله رئیسی از عمق وجود در خدمت مردم بود
بختیاری با بیان اینكه مردم ایران بسیار هوشمند هستند و خادم را از غیر خادم به خوبی تشخیص می‌دهند گفت: اگر مدیریت در خدمت مردم باشد و تفكر جهادی بر آن حاكم باشد و از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشكلات مردم استفاده شود حتی اگر موفقیت كامل در پی نداشته باشد . آیت الله رئیسی از عمق وجود در خدمت مردم بود.

قرب به حق از شهید رئیسی خادمی تمام‌عیار را به وجود آورده بود
او تاكید كرد:. مدیریت جهادی اگر برخاسته از ایمان قوی نباشد تداوم ندارد. رئیس جمهور شهید از ایمان بالایی برخوردار بود و می‌دانست گره‌گشایی از مشكلات مردم موجب قرب به حق می‌شود . قرب به حق از او خادمی تمام‌عیار را به وجود آورده بود. به هر میزان ایمان قوی‌تر باشد خدمتگزاری و نوكری مردم بیشتر می‌شود.

آیت الله رئیسی مصمم بود تا فقر مطلق در ایران از بین برود
رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص روحیه حمایتی شهید رئیسی از محرومان و مردم بی بضاعت گفت: رهبر معظم انقلاب از شهید رئیسی به خادم الرضا یاد كردند. آیت الله رئیسی ، سید محرومان اعتقاد داشت به جز سالمندان و بیماران صعب العلاج؛ دیگران باید با بضاعت دولت توانمند شوند. او مصمم بود فقر را در كشور كاهش دهد تا فقر مطلق نداشته باشیم.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهید جمهور