در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده سخنرانی آیت الله امامی كاشانی از رادیو تهران

شبكه رادیویی تهران در شرایطی كه نماز جمعه برگزار نمی شود، از برنامه«در ساحت حضور» در گفتگو با ائمه محترم كشور، خطبه ها را به سمع مخاطبان می رساند، این هفته سخنرانی آیت الله امامی كاشانی تقدیم مخاطبان می شود.

1399/03/22
|
09:08
|

احمد برمر تهیه كننده برنامه گفت: برنامه«در ساحت حضور» از رادیو تهران سالهای متمادی انعكاس برگزاری مراسم نماز جمعه تهران را بر عهده داشته است و در حال حاضر در شرایطی كه امكان برگزاری این مراسم امكان پذیر نیست، این برنامه به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه، خلاصه ای از خطبه اول و دوم تقدیم مخاطبان شود.

وی افزود: در برنامه این هفته(23 خرداد) سخنان آیت الله امامی كاشانی به عنوان امام جمعه موقت تهران پخش خواهد شد، در ادامه ارتباط زنده با نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری آیت الله محمدی لائینی پیش بینی شده است. سخنان آنها در پاسخ به سوال برنامه خواهد بود؛ اگر امروز برای اقامه نماز جمعه می رفتید چه مطلبی را در خطبه اول و دوم خود بیان می كردید؟

بنا به گفته این تهیه كننده؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدغدیر هاشمی با بیان احكام شرعی روز همراه مخاطبان است. علاوه بر این؛ گزارش زنده اقامه نماز جمعه در 2 شهرستان استان تهران پخش خواهد شد.

هر هفته در برنامه در ساحت حضور از ساعت 11:45 الی 14:30 ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران را از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز دریافت كنید.
دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور