خانه ما شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:05 به مدت 35 دقیقه

بررسی دلایل علاقه زیاد دختران به آرایش كردن در "خانه ما"/ پخش زنده اینستاگرام

رادیو تهران امروز، سه شنبه 10 تیرماه با برنامه «خانه ما» دلایل مختلف علاقه زیاد دختران به آرایش را در قالب نمایش بیان می كند.

1399/04/10
|
10:23
|

یكی از مهمترین دغدغه های والدین، آرایش كردن دختران است. بسیاری از والدین از استفاده فرزندشان از لوازم آرایشی شكایت دارند و می گویند ما نمی دانیم با این علاقه فرزندمان چگونه باید برخورد كنیم؟
با افزایش شناخت و آگاهی می توان علت علاقه مندی دختران به استفاده از لوازم آرایشی را مشخص كرد. گروه دوستان و الگوبرداری از آنان، شیوه‌های فرزندپروری والدین، كمبود اعتماد به‌ نفس، اسباب‌بازی‌های دوران كودكی و… همه از عواملی هستند كه موجب می‌شود برخی از دختر بچه‌ها به‌ صورت افراطی تمایل به آرایش‌ خود داشته باشند.

خانه ما برنامه ای در قالب نمایش با آموزش غیر مستقیم مهمترین موضوعات فرهنگی و خانوادگی است كه به همت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه تقدیم شنوندگان می شود.
خانه ما امروز 10 تیرماه به تهیه كنندگی انسیه سمیع پور؛ نویسندگی فاطیما سرلك و گوینده بازیگری آرمان غفاریان، ستاره نقدی و متین محمدی از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه از رادیو تهران پخش می شود.

شایان ذكر است، برنامه خانه ما امروز 10 تیرماه به طور زنده از اینستاگرام رادیو تهران به شناسه tehraan360 قابل مشاهده است.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
خانه ما