از ساعت به مدت

دلیل محرومیت تیم نساجی از میزبانی سوپرجام؛ آماده نشدن ورزشگاه وطنی قائمشهر است+فایل صوتی

مدیرعامل باشگاه نساجی با گلایه از مسئولان فوتبال كه ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر را نیمه كاره رها كرده اند گفت: این اتفاقات موجب می‌شود آقای سهیل مهدی وقت صحبت؛ از ایرادات ورزشگاه بگوید و به راحتی استان مازندران از میزبانی سوپرجام محروم شود.

1401/08/04
|
14:40
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین تیم‌های فوتبال استقلال تهران (قهرمان فصل گذشته لیگ برتر) و نساجی مازندران (قهرمان جام حذفی) روز 11 آبان برگزار می‌شود.
تاریخ برگزاری مسابقه نهایی سوپر جام در حالی صورت گرفته كه سازمان لیگ هنوز محل برگزاری این مسابقه را مشخص نكرده و اختلافاتی در این زمینه به وجود آمده است.

دلیل محرومیت تیم نساجی از میزبانی سوپرجام؛ آماده نشدن ورزشگاه قائمشهر است
ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی با بیان اینكه نتایج خوب نساجی نتیجه یك كار تیمی است به برنامه تهران ورزشی 3 آبان رادیو تهران گفت:. نساجی یك تیم یكدل است و تاكنون امتیازات خوبی را گرفته است. هرچند كه واقعا از شرایط موجود در استان مازندران و قائم شهر گله مند هستم. هیچ حمایتی از ما صورت نگرفته و ورزشگاه شهید وطنی كه قرار بود برای ما آماده شود؛ هنوز آماده نشده است. این اتفاقات موجب می‌شود آقای سهیل مهدی وقت صحبت، از ایرادات ورزشگاه بگوید و به راحتی استان مازندران و قائمشهر از میزبانی سوپرجام محروم شود كه اتفاق خوبی نیست. امیدوارم مسئولان صحبت های ما را بشنوند و ورزشگاه را آماده كنند.

هیات فوتبال و اداره كل ورزش و جوانان مازندران در خواب عمیقی فرو رفته اند
وی افزود: زمین ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر افتتاح شده و چمن مرغوبی دارد اما مثل خانه ای است كه سقف ندارد. از استاندار مازندران و فرماندار قائم شهر تشكر می‌كنم ولی از موقع افتتاح ورزشگاه توسط آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور؛اداره كل ورزش و جوانان مازندران و هیات فوتبال در خواب عمیقی فرو رفته اند و كارهای تخصصی ورزشگاه را پیگیری نكرده اند.

اگر تا سردشدن هوا موتورخانه ورزشگاه وطنی قائمشهر راه نیفتد چمن ورزشگاه از بین می‌رود
مدیرعامل نساجی مازندران با تاكید بر اینكه ورزشگاه قائم شهر در خصوص زمین و رختكن مشكل ندارد گفت: ورزشگاه مشكل جایگاه و گیت دارد. اگر تا سردشدن هوا موتورخانه راه نیفتد چمن درجه یك ورزشگاه از بین می‌رود. حال مردم مازندران با نتایج نساجی خوب است. چرا برخی در خراب كردن حال مردم تخصص دارند؟ من انتظار كار شخصی ندارم اما ورزشگاهی كه می گویند 70 میلیارد هزینه شده باید تامین و نگهداری شود. مالك باشگاه تا كنون از كسی كمك نخواسته و آماده سازی این ورزشگاه (شهید وطنی) كار بزرگی نیست. دو سال درباره دربدری نساجی صحبت كردیم و حالا باید درباره تكمیل ورزشگاه صحبت كنیم.

سیف الله پور با اشاره به اینكه چندین بار با آقای رنگرز تماس گرفته ام اما ایشان پاسخگو نبودند گفت: سلام ما را به ایشان برسانید!

سوپرجام در صورت داشتن تماشاگر در آزادی برگزار شود
مدیرعامل نساجی مازندران درباره پیشنهاد این تیم جهت برگزاری بازی نهایی سوپرجام گفت: ما به سازمان لیگ كردیم ،اگر بازی با حضور تماشاگر برگزار می‌شود، تمایل داریم سوپرجام در ورزشگاه آزادی باشد و سهمیه تماشاگران هم 50-50 تقسیم بشود. اما اگر بازی بدون تماشاگر است، ورزشگاه وطنی قائمشهر هم آمادگی دارد كه میزبان سوپرجام باشد. بین ورزشگاه آزادی و شهید وطنی قرعه بیندازند تا یكی انتخاب بشود.

اگر فدراسیون فوتبال ورزشگاه سوپرجام را انتخاب می كند زودتر تاریخ را مشخص كند
مدیرعامل باشگاه نساجی تاكید كرد: سومین پیشنهاد ما این بود كه فدراسیون خودش ورزشگاهی را انتخاب كند. باید زودتر مشخص كنند تا برای تهیه بلیت و هتل اقدام كنیم. این تیم باید با كل بازیكنان و اعضاء برود ولی متاسفانه می گذارند روز آخر تصمیمیمی گیرند كه همه چیز به هم می‌ریزد.

اعتقاد باشگاه نساجی این است كه سازمان لیگ با آرامش جایی در شأن سوپرجام انتخاب كند
سیف الله پور با اشاره به صحبت‌های علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال كه گفته بود "برای تیمی كه می‌خواهد قهرمان بشود فرقی نمی‌كند كجا بازی كند" گفت: بله ما حاضریم حتی در زمین خاكی هم بازی كنیم. دنبال كُری خواندن نیستیم و اعتقاد داریم اجازه بدهیم سازمان لیگ با آرامش جایی در شأن سوپرجام انتخاب كند تا بازی برگزار شود.

مشهد، سیرجان و اصفهان، شرایط برگزاری سوپرجام را دارند
مدیرعامل نساجی در پایان گفت و گو با برنامه تهران ورزشی 3 آبان گفت: مشهد، سیرجان و اصفهان هم شرایط برگزاری سوپرجام را به واسطه داشتن هتل و پرواز دارند.

برنامه «تهران ورزشی» كاری از گروه ورزش،تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 الی 10:30 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 22:30 الی 24:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران ورزشی