از ساعت به مدت

سازمان برنامه و بودجه به تعهدات خود در بازسازی ورزشگاه تختی عمل كند+فایل صوتی

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران گفت: سازمان برنامه و بودجه به تعهدات خود مبنی بر تخصیص اعتبارات مصوب عمل كند تا بیش از این شرمنده پیمانكاران بازسازی مجموعه ورزشی تختی نباشیم.

1403/03/06
|
12:57
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، علی جوادی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران در گفت و گو با «تهران ورزشی» ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس جمهور و تیم همراهشان، اظهار داشت: رئیس جمهور به مقوله‌های اجتماعی و رفع دغدغه‌های اجتماعی توجه ویژه ای داشتند.

وی افزود: خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با دستور شهید آیت الله سید ابراهمیم رئیسی در دولت سیزدهم محقق شد.

وی افزود: دو مجموعه ورزشی شهدای شهر قدس و تختی در استان تهران در كنار مجموعه ورزشی آزادی می‌توانند استانداردهای لازم برای برگزاری مسابقات فوتبال را داشته باشند.

جوادی تصریح كرد: چمن استادیوم فوتبال تختی آماده شده و سیستم تاسیساتی این مجموعه ورزشی نیز آمده بهره‌برداری است. خواهش می‌كنم سازمان برنامه و بودجه مصوبات سفر استانی را اجرا كند و منابع مالی تصویب شده برای بازسازی مجموعه تختی را در اختیار مجموعه قرار دهد. علی‌رغم اینكه تاكنون پرداختی به پیمانكاران نداشتیم آنها به تعهداتشان عمل كردند.

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران تاكید كرد: سازمان برنامه و بودجه به تعهدات خود عمل كند تا بیش از این شرمنده پیمانكاران بازسازی مجموعه ورزشی تختی نباشیم. تاكنون حدود 50 تا 60 میلیارد تومان برای بازسازی استادیوم فوتبال مجموعه تختی هزینه شده است.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران ورزشی