از ساعت به مدت

باشگاه پرسپولیس با تاریخ برگزاری مسابقه سوپرجام مشكل دارد+فایل صوتی

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما معترض هستیم و امیدواریم تاریخ برگزاری چند روزی جا به جا شود تا بازیكنان ما كه از مسابقات مقدماتی جام جهانی به تیم اضافه می‌شوند بتوانند بازیابی خوبی داشته باشند.

1400/03/24
|
10:33
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، ابراهیم شكوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با تهران ورزشی رادیو تهران درباره بدهی‌های این باشگاه گفت: در سال 99 پرونده برانكو، بودیمیر و اینیگو تسویه شد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره بدهی باشگاه با كالدرون گفت: با توجه به اینكه این قرارداد از پیش منعقد شده بود كالدرون توانست رای فیفا را بگیرد. باشگاه پرسپولیس ملزم به پرداخت مبلغی معادل 500 هزار دلار به كالدرون است در حال حاضر اعضای هیات مدیره در تلاش هستند تا بتوانند بودجه ای را برای پرداخت این بدهی بدست بیاورند كه مبلغ بسیار زیادی است.

شكوری گفت: در طول این مدت برای دریافت مطالبات خود از AFC مكاتبه كردیم ولی متاسفانه امكان دسترسی به آن وجود ندارد و AFC اعلام كرد امكان استفاده از پاداش و مطالبات باشگاه پرسپولیس به دلیل تحریم‌های بانكی امكان‌پذیر نیست. كار بسیار دشواری است ولی امیدواریم این پرونده نیز همچون پرونده های دیگر حل شود.


وی افزود: درهشت ماه گذشته كه تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شده ، پرونده های مختلف داخلی و خارجی به سمت باشگاه سرازیر شده است امیدورایم این مورد نیز مثل سایر پرونده ها حل شود.

وی درخصوص كمك های هوادارن به این باشگاه گفت: هواداران ما به صورت مادی و معنوی ما را كمك می‌كنند شاید مبالغی كه جمع می‌شود كم باشد اما حضور آنها در كنار ما باعث دل‌گمری است تا بتوانیم با توان بیشتری مشكلات را حل كنیم .

شكوری درباره دیدگاه مدیریت باشگاه پرسپولیس درخصوص كاهش مشكلات مالی گفت: مدیر عامل باشگاه از ابتدا اعلام كرد كه باید سعی كنیم بدهی را به بدهی های گذشته تیم اضافه نكنیم، صرفه جویی داشته و در جذب بازیكن حداكثر تلاش و دقت را داشته باشیم تا مشكلاتی برای آیندگان به وجود نیاید.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا رونمایی از بلیط مجازی از سوی باشگاه راهی برای كمك مالی هواداران به باشگاه است؟ پاسخ داد: باشگاه ما در فضای مجازی بسیار فعال است و هواداران ما به عنوان پرشور‌ترین هواداران در آسیا در فضای مجازی فعالیت بسیاری دارند، ما از سوی هوادارانمان پیغام‌های متعددی را برای فروش بلیط مجازی دریافت كردیم و ما نیز از این ایده استفاده كردیم البته این كار پیش از این هم در دنیا اتفاق افتاده است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: ما می‌دانیم راههای درآمدزایی فوتبال این نیست اما متاسفانه دست باشگاه بسته است، بحث كپی رایت رعایت نمی‌شود همینطور حق پخش تلویزیونی هم دریافت نمی‌شود. بدهی هایی كه از 5-6 سال گذشته باقی مانده است ما را ناچار به انجام چنین كاری كرده است.

شكوری افزود: ما دو راه در پیش داشتیم یك اینكه بگوییم بودجه نداریم و تیم را رها كنیم و راه دوم اینكه از راه‌های مختلف تامین بودجه صورت بگیرد.

شكوری اضافه كرد: این مبالغی كه به صورت قرض گرفته شده بر اساس پشتوانه‌ای است كه ما در AFC داریم چیزی حدود سه میلیون دلار برای باشگاه پرسپولیس و كشور ایران درآمد زایی كردیم و بر اساس این پشتوانه اقدام به تامین بودجه شده است كه فكر می‌كنیم راهی درست و اصولی است و از جانب تیم مدیریتی جدید اعلام می‌كنم بدهی جدیدی نخواهیم داشت.

معاون و سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره حضور تیم پرسپولیس در مسابقات سوپرجام گفت: قطعا باشگاه پرسپولیس با تاریخ برگزاری این مسابقه مشكل دارد و شاید حضور در فینال آسیا و مدعی بودن در چهار جام باعث شده مقداری جدول مسابقات دچار مسائلی شود كه به ضرر باشگاه تمام شده است. ما معترض هستیم و امیدواریم تاریخ برگزاری چند روزی جا به جا شود تا بازیكنان ما كه از مسابقات مقدماتی جام جهانی به تیم اضافه می‌شوند بتوانند بازیابی خوبی داشته باشند.

وی درخصوص حضور ورزشی ها در عرصه انتخابات گفت: از رییس جمهوری آینده انتظار داریم بیشتر به مشكلات مردم رسیدگی كند و فشار اقتصادی كه در سالهای گذشته به مردم متحمل شده است را رفع كند تا مردم بتوانند زندگی بهتری داشته باشند.

شایان ذكر است،سوپرجام فوتبال ایران كه در این فصل بارها با تغییر زمان و محل برگزاری مواجه شده، در تاریخ 30 خرداد و در استادیوم آزادی بین دو تیم پرسپولیس( قهرمان لیگ برتر) تراكتور تبریز( قهرمان جام حذفی) برگزار می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.دسترسی سریع
تهران ورزشی