تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

جابجایی زائران در مرزها تا پنج روز پس از اربعین ادامه دارد+فایل صوتی

مسئول قرارگاه حمل و نقل مرزی ستاد مركزی اربعین گفت: عملیات جابجایی زائران در مرزها تا پنج روز پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

1402/06/15
|
08:07
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مرتضی ضامنی مسئول قرارگاه حمل و نقل مرزی ستاد مركزی اربعین در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: هم اكنون عملیات جابجایی زائران از هشت مرز كشور در حال انجام است.

وی افزود: در مرز مهران به عنوان پرترددترین مرز تاكنون 240 هزار رفت و برگشت ثبت شده است؛ پیش‌بینی می‌كنیم در این مرز تعداد ترددها به 350 هزار مسافر هم برسد؛ آمادگی لازم برای جابجایی این تعداد مسافر را داریم.

ضامنی تصریح كرد: پس از روز اربعین به دلیل كاهش مسافر تعداد ناوگان حمل و نقل را كاهش می‌دهیم اما عملیات جابجایی زائران تا 5 روز پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

مسئول قرارگاه حمل و نقل مرزی ستاد مركزی اربعین تصریح كرد: با هماهنگی ستاد مركزی اربعین در پایانه‌های مرزی و پایانه‌های مسافربری موكب‌ها به زائران خدمات‌رسانی می‌كنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من