صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 18:00 به مدت 120 دقیقه

سرپرست کمیته‌ی مسابقات سازمان لیگ قهرمانی فوتبال گفت: به‌خاطر نرسیدن بازیکنان خارجی مسابقات متوقف نمی شود.

سرپرست کمیته‌ی مسابقات سازمان لیگ قهرمانی فوتبال گفت: عصر روز، دوازدهم خرداد، جلسه‌ای در مورد از سرگیری رقابت‌ها و اجرای پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد تا بتوانیم به جمع‌بندی مناسبی برای تدوین یک دستورالعمل اجرایی در روز مسابقه داشته باشیم و در این راستا هم گمانه‌زنی‌ها در حال انجام است.
سهیل مهدی، در گفتگو با "تهران من" افزود: به هر حال برای بازی بدون تماشاگر و رعایت پروتکل بهداشتی یک زمانبندی‌هایی را داشته باشیم تا بازیکنان بتوانند در استادیوم حضور پیدا کرده و ریسک ابتلا به کرونا را در طول برگزاری مسابقات کاهش دهیم.

به گفته‌ی کارشناس ورزشی "تهران من" که برای کسب اطلاعات تازه‌ از نوع و شکل و نحوه‌ی برگزاری مسابقات با سرپرست کمیته‌ی مسابقات لیگ تماس گرفت، داستان تست‌های کرونا و تایید عضو ستاد ملی مبارزه با این بیماری درباره‌ی واقعی نبودن برخی تست‌ها هم در این میان موضوع قابل توجهی در روزهای کرونایی کشور بود.

وی در مورد این مساله گفت: بنده اطلاعات پزشکی بسیار کمی دارم و من هم در این رابطه نقل‌قول‌ها را شنیده‌ام، اما مهم برای ما این مساله است که خواهش کنیم تست‌ها از بازیکنان گرفته شود و انجام این کار باعث شد چارچوبی ایجاد شود تا تیم‌ها به سمت کنترل بیشتر بازیکنان بروند و این سفرهای تفریحی و غیر‌رسمی کمی جمع شود و بازیکنان در قالب کادر فنی و پزشکی تیم ها قرار بگیرند.
سرپرست کمیته‌ی مسابقات لیگ فوتبال افزود: خوشبختانه آزمایش‌ها در دوره‌ی سوم همه منفی بود و بازیکنان مبتلا به کرونا نبودند.

اخیرا اخباری در مورد درخواست رسمی تیم فولاد خوزستان از سازمان لیگ در رسانه‌ها منتشر شده که این تیم از مسئولان تقاضای تعویق بازی با تیم استقلال را کرده است. مهدی در رابطه با این نامه گفت: من هنوز درخواستی از تیم یاد شده دریافت نکرده‌ام و بنده هم این موضوع را از رسانه‌ها شنیده‌ام و هنوز این نامه رسما به ما نرسیده است.

وی در مورد اینکه مسابقات به دلیل نرسیدن بازیکنان خارجی به کشور با توجه به ممنوعیت‌های پروازهای جهانی متوقف شود گفت: مصداق این قضیه در شرایط نرمال نیز وجود دارد. مثلا گاهی اوقات یک بازیکن دو کارته می‌شود و یا آسیب میبیند و یا در شرایط بازی قرار ندارد. بنابراین نمی‌توان به خاطر یک بازیکن مسابقه را متوقف کرده و یا زمان مسابقات را به تعویق انداخت.
این مسئول در سازمان لیگ فوتبال افزود: در مورد مواد ضدعفونی هم سازمان لیگ حداقل نیاز اولیه‌ی باشگاه ها را تقدیم آنان کرده که این مواد هم به خاطر مساعدت‌های دیگر نهادها که مواد اولیه‌ی استانداردی به سازمان لیگ داده‌اند به دست ما رسیده و ما هم بخشی از آن را برای بازیکنان تیم‌های مختلف فرستادیم. همچنین گمانه‌زنی هایی برای گرفتن کیت‌های تشخیص کرونا و مواد ضدعفونی با تخفیف انجام شده شده است تا بتوانیم برخی از مشکلات تیم‌ها را در جریان کرونا مرتفع کنیم.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • افزایش سرسام آور قیمت موبایل پس از مصوبه اخیر دولت+فایل صوتی

  • متولیان اقتصادی کشور، مشکلات ارزی را با مردم در میان بگذارند+فایل صوتی

  • در روزهای آتی تصمیمات جدیدی برای طرح ترافیک اتخاذ می‌شود+فایل صوتی

  • اصالت بیمه‌ی شخص ثالث را از طریق کد یکتا درخواست کنید+فایل صوتی

  • برگزاری جشنواره‌ی "شکوه رضوان" در هفته‌ی کرامت+فایل صوتی

  • دیپلماسی اقتصادی کشور باید فعال شود+فایل صوتی

  • اعطای نخستین جایزه‌ی "نشان رسول" در هفته‌ی دفاع مقدس+فایل صوتی

  • واحدهای مسکن ملی به قیمت روز محاسبه می شود+فایل صوتی

  • مردم قطعا موظف به رعایت قانون استفاده از ماسک هستند+فایل صوتی

  • دفاتر پیشخوان مالکیت معنوی راه‌اندازی می‌شود+فایل صوتی