پارك شهر پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 3 ساعت و نیم

معرفی و تجلیل از خادمان برگزیده فرهنگ رضوی+فایل صوتی

مشاور عالی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: در آستانه سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع)، 7 خادم برگزیده فرهنگ رضوی در سطح ملی و 8 مروج و محقق برگزیده فرهنگ رضوی در عرصه بین‌المللی از سوی این بنیاد معرفی می‌شوند.

1401/03/17
|
10:37
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سید جلال فیاضی مشاور عالی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در گفت و گو با برنامه پارك شهر رادیو تهران گفت: آیین افتتاحیه بیستمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) كه 21خرداد ماه مصادف با میلاد امام هشتم(ع) در تالار قدس كتابخانه مركزی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد. این جشنواره هر ساله با آغاز دهه كرامت شروع و تا دهه كرامت سال بعد ادامه دارد در واقع این جشنواره در طول سال برگزار می‌شود و تاكنون 19 دوره از جشنواره بین‌المللی امام رضا علیه السلام برگزار شده است.

وی افزود: دوره نوزدهم این جشنواره عمدتا در حوزه‌های فرهنگی و هنری و در بخش‌های مختلفی چون شعر، ادبیات، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، رسانه های دیجیتال، فضای مجازی و همایش‌هایی در حوزه‌های پژوهشی برگزار شده و روزهای پایانی را طی می‌كند. دوره بیستم این جشنواره روز شنبه 21 خردادماه در مراسمی كه به مناسبت میلاد امام رضا(ع) آغاز خواهد شد.

فیاضی تصریح كرد: در آیین اختتامیه نوزدهمین دوره این جشنواره و در آستانه سالروز میلاد حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع)، از خادمان فرهنگ رضوی نیز تجلیل خواهد شد 7 خادم برگزیده فرهنگ رضوی در سطح ملی و 8 مروج و محقق برگزیده فرهنگ رضوی در عرصه بین المللی از سوی این بنیاد معرفی می‌شوند.

مشاور عالی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) اظهار داشت: فراخوان بیستمین دوره این جشنواره همزمان با شروع در سایت shamstoos.ir منشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با تولید آثار هنری در این جشنواره شركت و ارادت خود به امام هشتم(ع) بیان كنند.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب‌سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره‌برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك شهر