پارك شهر پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 3 ساعت و نیم

پالایش متقاضیان نهضت ملی مسكن تا پایان خرداد به پایان می‌رسد+فایل صوتی

مدیركل راه و شهرسازی استان تهران از اتمام پالایش متقاضیان نهضت ملی مسكن تا پایان خردادماه خبر داد و گفت: متقاضیانی كه پیامك دریافت كردند مدارك خود را به صورت حضوری برای تشكیل پرونده به آدرس اعلام شده در پیامك تحویل دهند.

1401/03/24
|
12:49
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، خلیل محبت‌خواه مدیركل راه و شهرسازی استان تهران در گفتگو با پارك شهر رادیو تهران گفت: پالایش متقاضیان نهضت ملی مسكن در دور اول زمان زیادی به طول انجامید ولی از این پس برای پالایش متقاضایان این طرح زمان كمتری سپری خواهد شد.

وی با بیان اینكه بار دیگر ثبت نام نهضت ملی انجام می‌شود اما زمان آن اعلام نشده است، افزود: متقاضیانی كه در دور گذشته نتوانسته بودند اطلاعات خود را تكمیل كنند در دور بعدی ثبت نام می‌توانند اطلاعات خود را تكمیل كنند.

مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: پس از به اتمام رسیدن پالایش متقاضیان نهضت ملی مسكن، كسانی كه پیامك دریافت كرده‌اند مدارك خود را به صورت حضوری برای تشكیل پرونده به آدرس اعلام شده در پیامك تحویل دهند تا برای واریز آورده 40 میلیونی به بانك معرفی شوند. مبلغ 40 میلیون تومان برای دهك‌های پایین درآمدی به 20 میلیون تومان كاهش پیدا كرده است.

این مقام مسئول تصریح كرد: طبق قراردادی كه با سازندگان این واحدهای مسكونی منعقد شده است احداث واحدهای نهضت ملی مسكن بین 18 تا 24 ماه زمان بر خواهد بود.

وی در پایان درخصوص واحدهای مسكونی نیمه كاره شهر جدید پرند كه گفت: ثبت نام این واحدهای مسكونی مربوط به طرح ملی «مسكن مهر» است و باید تا پایان امسال تمام واحدهای مسكونی این طرح تكمیل و به صاحبان آنها تحویل داده شود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب‌سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره‌برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك شهر