در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

مردم ایران ادامه دهنده راه سردار سلیمانی هستند

ایرج فرخنده پور، پژوهشگر و تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: مردم ایران ادامه دهنده راه سردار سلیمانی هستند و مانند سردار با حضورشان در انتخابات نشان دادند كه جلوی دشمن می ایستند.

1398/12/04
|
10:10
|

ایرج فرخنده پور، پژوهشگر و تحلیل گر مسائل سیاسی در گفتگو با برنامه «در این هفته» از رادیو تهران گفت: ما از ابتدای انقلاب تاكنون انواع و اقسام توطئه های كشورهای غربی به خصوص دولت تروریست آمریكا را دیده ایم ولی آنچه تا به امروز مشخص بوده این كه ما به مردم خودمان ایمان داریم.
مردم در صحنه های مختلف انقلاب حضور داشتند چه در جبهه های جنگ چه در انتخابات و جبهه های دیگر ... با حضورشان توطئه های دشمن را خنثی كردند.
به گفته این كارشناس؛ 10 نهاد امنیتی دولت تروریست آمریكا از ماه ها قبل برای انتخابات ایران برنامه ریزی می كردند، با حضور مردم این نهادها فهمیدند كه نقشه هایشان نقش بر آب شده است.
مردم ایران ادامه دهنده راه سردار سلیمانی هستند و مانند سردار با حضور در انتخابات نشان دادند كه جلوی دشمن می ایستند.
این پژوهشگر و تحلیل گر مسائل سیاسی افزود: آمریكا با اتاق فكرش نمی تواند در مقابل مردم فهیم ایران مقابله كند، مردم ما مانند حضور باشكوه در 22 بهمن، مراسم بدرقه پیكر قاسم سلیمانی و حضور در انتخابات نشان دادند پای آرمانهای نظام و رهبری خواهند ایستاد.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه«در این هفته» را پنج شنبه ها به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای پژمان كریمی روی آنتن می رود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


دسترسی سریع
در این هفته