علم بهتر است شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:00 به مدت 25 دقیقه

پرورش ایده های خلاق؛ امضاء تفاهم نامه رادیو تهران و دانشگاه شهید بهشتی

تفاهم نامه همكاری علمی و كارآفرینی رادیو تهران و پارك علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی امضاء شد.

1400/02/18
|
10:36
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ به منظور مشاركت و بهره گیری از توانایی های رسانه برای جذب و پرورش ایده های خلاق، تفاهم نامه همكاری علمی و كارآفرینی رادیو تهران به نمایندگی حمیدرضا صحراگرد، مدیر شبكه رادیویی تهران و پارك علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگی كوروش پرند، رئیس پارك علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی امضاء شد.

این تفاهم نامه با هدف تسریع و هموار كردن مسیر پرورش و كارآفرینی ایده های علمی و خلاق در راستای شعار سال 1400( تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها) بسته شده است و همكاری دو طرف در جهت پویش ایده باز در برنامه شبكه رادیویی تهران با عنوان«علم بهتر است» میسر خواهد شد.

معرفی ایده های مخاطبان از برنامه«علم بهتر است»رادیو تهران به سمع مخاطبان می رسد و داوری و ارزش گذاری ایده های مخاطبان در پویش ایده باز برنامه مذكور به واسطه داوران در پارك علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود.

همچنین؛ ارائه راهنمایی و مشاوره تخصصی به ایده های برتر توسط مركز رشد دانشگاه شهید بهشتی ارائه خواهد شد.

برنامه«علم بهتر است» برنامه علمی از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران كه چهارشنبه و پنجشنبه ها با اجرای غزاله كفاش طلب ساعت 21:30 به تهیه كنندگی آرزو مددی روی آنتن رادیو تهران می رود. این برنامه رادیویی در جهت معرفی ایده های تكمیل شده و به ثمر رسیده، نیز همكاری خواهد داشت.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
علم بهتر است