بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

فرصت انتخاب خودروی خارجی توسط متقاضیان؛ امشب به پایان می‌رسد+فایل صوتی

مدیر سامانه یكپارچه خودرو گفت: آن دسته از متقاضیان سامانه یكپارچه عرضه خودروهای وارداتی كه در اسفند 1401 ثبت نام كردند؛ سامانه برای انتخاب خودروها از روز دوشنبه 24 اردیبهشت آغاز و تا بامداد چهارشنبه 26 اردیبهشت در دسترس است.

1403/02/26
|
13:59
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مهدی تقدسی مدیر سامانه یكپارچه خودرو در گفت و گو با «بازار تهران» اظهار داشت: سامانه از امروز برای عرضه 12 خودروی وارداتی به متقاضیانی كه اسفند پارسال اقدام به ثبت نام كرده بودند، فعال شد. مهلت ثبت نام تا چهارشنبه شب ساعت 24 است.

وی افزود: قیمت علی‌الحساب اعلام شده، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه‌ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه‌های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، كرایه حمل در هنگام صدور فاكتور نهایی به قیمت‌های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد. واردكنندگان می‌توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت 50 درصد قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام كنند. تحویل خودروها سه ماه پس از عقد قرارداد است.

تقدسی گفت: خودروهای خارجی صفركیلومتر هستند و توسط شركت‌های خصوصی وارد شده است. پرداخت مبلغ خودرو به صورت اقساط و یا نقد در حیطه اختیارات شركت های وارد كننده خودرو است.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران