مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

عاشقانه های همسر شهید مدافع حرم«محمد بلباسی»

«محبوبه بلباسی» همسر شهید مدافع حرم «محمد بلباسی»، این هفته پنجشنبه اول آبان، از برنامه «مهربانو» رادیو تهران همراه شما مخاطبان است.

1399/07/30
|
13:38

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ زرین كشاورز تهیه كننده برنامه با اعلام این خبر گفت: پیكرهای مطهر هشت شهید مدافع حرم، پس از گذشت نزدیك به پنج‌سال، بالاخره با تلاش گروه‌های تفحص، در سوریه كشف و به میهن اسلامی بازگشت. با بازگشت پیكرهای مطهر این شهیدان والامقام، انتظار چندساله خانواده‌های آن‌ها نیز به پایان رسید و بالاخره پدران، مادران، همسران و فرزندان آن‌ها، پیكرهای شهید عزیز خود را در آغوش گرفتند.
به همین مناسبت برنامه «مهربانو» از رادیو تهران پنجشنبه اول آبان، از ساعت 18:30 با «محبوبه بلباسی» همسر شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» كه بالاخره بعد از چهارسال پیكر مطهر همسرش از منطقه «خان‌طومان» سوریه بازگشته است، گفتگو می كند.

روایت عاشقانه های همسر شهید مدافع حرم از روزهای با محمد بودن و چهار سال انتظار خالی از لطف نیست، روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز همراه ما باشید.

برنامه«مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه می پردازد.
زنانی كه به كانون خانواده معتقدند و هدفشان تشویق زنان برای بهتر زندگی كردن است.گفتنی است؛ تهیه كنندگی، اجراء، تحقیق و آیتم سازی برنامه بر عهده زرین كشاورز است.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
مهربانو