مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

بانوی برتر كارآفرین جهان اسلام را بشناسید

رمز و راز موفقیت بانوی برتر كارآفرین جهان اسلام را از زبانش خودش از رادیو تهران روی موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز بشنوید.

1399/08/14
|
13:05

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ زرین كشاورز تهیه كننده برنامه «مهربانو» با اعلام این خبر گفت: زنان و بانوان از اركان اساسی جوامع بشری بوده و نقش موثری در توسعه، پویایی و شكوفایی هر جامعه ای دارند. برنامه«مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه می پردازد.

سیده فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی، كسی است كه اولین شركت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس كرده و اولین دارنده گواهینامه پای یك پس از انقلاب اسلامی در ایران است.
وی ادامه داد: در این برنامه از باید و نبایدهای حضور یك زن در حوزه حمل و نقل و موفقیت های این بانوی ایرانی گفته می شود، بانویی كه نه تنها در مسئولیت اجتماعی و كارآفرینی و تجارت موفق بوده بلكه در زندگی شخصی اش نیز همسری نمونه و مادری مهربان است.
به گفته این تهیه كننده؛ تقویت حس خودباوری، اعتماد به نفس، ارائه راهكارهای حقوقی، الگو قرار دادن آنها برای بانوان دیگر، كارآفرینی و... از جمله اهدافی است كه در این برنامه دنبال می شود.
«سیده فاطمه مقیمی اولین زن ایرانی كه مجوز شركت حمل و نقل بین المللی دریافت كرده است. اولین زن ایرانی كه پس از انقلاب گواهی نامه رانندگی پایه یك گرفته است. عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی تهران، رئیس هیئت مدیره كانون زنان بازرگان ایران، استاد دانشگاه،كارآفرین برتر جهان اسلام و.... است.»

مخاطبان می توانند برنامه مهربانو را پنجشنبه ها ساعت 18:30 دنبال كنند.گفتنی است؛ تهیه كنندگی، اجراء، تحقیق و آیتم سازی برنامه بر عهده زرین كشاورز است.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
مهربانو