مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

میزبانی رادیو تهران از بانوان موفق

برنامه«مهربانو» از رادیو تهران پنجشنبه ها از ساعت 18:30 به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار جامعه می پردازد.

1399/11/29
|
12:02

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ زنان و بانوان از اركان اساسی جوامع بشری بوده و نقش موثری در توسعه، پویایی و شكوفایی هر جامعه ای دارند. اما زنانی هستند كه با همت و پشتكار در راستای كارآفرینی و توانمندی زنان جامعه خویش بسیار كوشا هستند.
برنامه «مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه می پردازد. دكتر لیلا مجدانی از آن دسته زنانی است كه با راه اندازی مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی توانسته حول محور خانواده و مهارت افزایی بانوان، در توانمندسازی زنان و دختران، كاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین اشتغال زنان گام های موثری بردارد.

مخاطبان می توانند برنامه مهربانو را پنجشنبه ها ساعت 18:30 و تكرار آن را چهارشنبه ساعت 22 دنبال كنند. گفتنی است؛ تهیه كنندگی، اجراء، تحقیق و آیتم سازی برنامه بر عهده زرین كشاورز است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
مهربانو