باغ فیض شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

سردار رمضان شریف: جمهوری اسلامی ایران؛ پرچمدار مبارزه با داعش و سایر گروهك‌های تروریستی است

گفت و گوی برنامه «باغ فیض» با سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره شهادت دو تن از مستشاران ایرانی مستقر در سوریه در پی حمله جنایتكارانه رژیم صهیونیستی و روز جهانی قدس بشنوید.

سردار رمضان شریف گفت: شهید مقداد مهقانی جعفرآبادی و میلاد حیدری از شهدای مدافع حرم مورد حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفتند كه علاوه بر این دو شهید، تعدادی از نیروهای جبهه مقاومت و مردم سوریه هم به شهادت رسیدند.
هرچند كه این رفتارها از سوی صهیونیست‌ها چیز جدیدی نیست و هر از گاهی حملاتی را علیه جبهه مقاومت انجام می‌دهند. چون طراحی اینها از به وجود آوردن داعش این بود كه در پایان هشت سالی كه از تولد گروهك تروریستی می‌گذرد یك حاشیه امن برای صهیونیست‌ها ایجاد شود ولی الآن دریافتند نه تنها حاشیه امن ایجاد نشده بلكه یك توان مضاعف در اختیار جبهه مقاومت قرار گرفت.
فرزندان فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و یمن؛ همه طیف وسیعی از جبهه مقاومت هستند و نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان پرچمدار مبارزه با داعش و شكست داعش و سایر گروهك‌های تروریستی است كه آنها را در رسیدن به اهدافشان ناكام می‌گذارد.
روز جهانی قدس كه به منظور حمایت از مردم فلسطین و تلاش در جهت اینكه آرمان مقدس فلسطین به فراموشی سپرده نشود همواره دومین راهپیمایی سراسری در طول این 44 سال گذشته بعد راهپیمایی 22 بهمن بوده است.
امسال هم شرایط متفاوتی بر جبهه مقاومت و مبارزات مردم فلسطین حاكم است هم صهیونیست‌ها شرایط سختی دارند و امروز هیچ جای سرزمین اشغال شده (27هزار كیلومتر) برای صهیونیست‌ها امن نیست.
امروز شاهد هستیم كه در داخل سرزمین‌های اشغالی، رویارویی بین جریان تندرو و تمامیت‌خواه صهیونیست‌ها وجود دارد.
امروز كرانه باختری، سرزمین‌های 1948 و غزه، فورانی از مبارزه‌ی با انگیزه حتی نسل چهارم فلسطینی‌ها علیه صهیوینست‌ها است.
فلسطین محور وحدت جهان اسلام و نزدیك بودن آزادی قدس شریف شعاری است كه برای امسال در نظر گرفته شده است.
راهپیمایی روز قدس امسال ؛ 23 ماه رمضان مصادف با 25 فروردین 1402 برگزار می‌شود.


می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است

1402/01/19
|
12:12
دسترسی سریع
باغ فیض