شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان: چیزی كه ملت را نگه می‌دارد امید و وحدت است

شنونده گفت و گوی برنامه «شهر آفتاب» با دكتر احمد عارف خانی فعال سیاسی و فرهنگی درباره تشریح و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مداحان مورخ 22 دی ماه باشید.

عارف خانی گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار ضمن توصیه هایی به مداحان اشاره‌ای نیز به حوادث و اغتشاشات اخیر داشتند و نقشه و محاسبه غلط دشمن را بیان كردند و تأكید كردندكه نباید محاسبات غلط دشمن موجب غفلت شود همچنین بیان كردند نباید دچار غرور شویم و باید وحدت ملی را حفظ كنیم و نگذاریم وحدت از بین برود.
رهبر معظم انقلاب در دیدارهای مختلف همیشه تآكید بر وحدت و پرهیز از اختلاف بین مسئولان و مردم و قومیت ها داشتند.
رهبر معظم انقلاب معتقدند باید اختلافات را كنار بگذاریم و با استناد به آیه 45 سوره انفال معتقدند كه نزاع و اختلاف باعث سستی و كاهش قدرت می‌شود.
تأكید داشتند كه چیزی كه مردم را نگه می‌دارد امید و وحدت است و اشاره كردند سلایق و نظرات مختلف وجود دارد ولی درباره اسلام و نظام و انقلاب وجدت نظر در بین مردم است نگذاریم این وحدت نظر از بین برود.
هركس به اتحاد ملت خدشه وارد كند در واقع در نقشه دشمن كار كرده است.
و نهایتاً تأكید داشتند باید قوی باشیم كه قوی شدن باعث نا‌امیدی دشمن است و آرامش و آسایش را بدنبال خواهد داشت.

برنامه « شهرآفتاب» كاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری است و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:00 الی 8:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/10/24
|
13:04
دسترسی سریع
شهر آفتاب