از ساعت به مدت

رئیس فدراسیون بسكتبال: بازی با استرالیا در كشور سوم را نپذیرفتیم

شنونده گفت و گوی برنامه «تهران ورزشی» 17 آبان با جواد داوری رئیس فدراسیون بسكتبال درباره آمادگی تیم ملی بسكتبال برای پنجره انتخابی جام جهانی 2023 باشید.

داوری گفت: طبق برنامه فیبا دو بازی بسیار مهم در روزهای جمعه و دوشنبه با تیم های چین و استرالیا در تهران داریم كه تیم چین دیشب وارد تهران شد اما تیم استرالیا اقدامی نكرده است و به احتمال زیاد این بازی برگزار نخواهد شد.
تیم ما از 25 روز پیش تمرینات را شروع كرده است، برخی بازیكنان درگیر بیماری آنفلوانزا بودند كه خدا روشكر آمادگی شان را به دست آوردند و تیم تكمیل شد.
داوری دلیل نیامدن تیم ملی استرالیا به ایران را اخبار شبكه های معاند درباره كشور عنوان كرد و گفت: در این باره فیبا باید تصمیم بگیرد درباره كشور سوم هم با بنده صحبت شد توضیح دادیم كه مسابقات ورزشی در كشور در شرایط ایده آل و آرمانی است و هیچ مشكلی نیست و ما كشور سوم را نپذیرفتیم.
به دنبال مجوز شورای تأمین برای برگزاری بازی ایران و چین با حضور تماشاگر هستیم.
جوانگرایی در تیم ملی نیاز است كه باید سال های پیش انجام می شد كه متأسفانه نشد ،الآن تیم خوب و جوانی در كنار بازیكنان با تجربه داریم و در آینده از این تیم زیاد خواهیم شنید.
متأسفانه در گذشته در امر تیم های پایه كوتاهی كردیم و فدراسیون بسكتبال به دنبال آن است.
یكی از دلایل انتخاب آقای بچیروویچ به عنوان مدیر تیم ملی بسكتبال شناخت كامل ایشان به تیم ملی ایران بود و نكته مهمتر این كه دو بازی با چین داریم كه ایشان شناخت كافی از تیم ملی چین هم دارند و از مربیان مطرح اروپا هم هستند.
داوری درباره بركناری خودش از فدراسیون گفت: این موضوع شیطنت یاندكی از افراد بود اما این مسائل در فدراسیون ها تكراری است و ارزش پرداختن ندارد بنده هفت ماه است كه آمده ام و درگیر اعزام های بسیار زیاد بودم ، متأسفانه با اسپانسری ضعیف كار می كنیم كه از نظر مالی نمی‌تواند فدراسیون را تأمین كند و ...برنامه «تهران ورزشی» كاری از گروه ورزش،تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 08:50 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 22:30 الی 24:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/08/17
|
10:20
دسترسی سریع
تهران ورزشی