از ساعت به مدت

توضیحات مالك برند مجید درباره البسه تیم ملی در جام جهانی قطر

شنونده گفت و گوی برنامه «تهران ورزشی» 22 آبان با مجید ساعدی‌فر مالك برند مجید و تولید كننده البسه بازیكنان تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر باشید.

(شركت كارخانجات مجید مروژ ایرانیان در سال 1383 با همت و تلاش دكتر مجید ساعدی‌فر پزشك فیزیوتراپ اسبق تیم ملی فوتبال با هدف طراحی و تولید پوشاك با كیفیت ورزشی تاسیس گردید)
ساعدی‌فر گفت: تولید پیراهن حدود چهار ماه طول كشید، طرح هایی را به فدراسیون ارائه دادیم و بعد از بررسی متخصصان این طرح انتخاب و تولید شد.
تولید این لباس از پارچه دارای تكنولوژی كول مكس است، نخی كه استفاده شده است از نخ میكروفایبر است و خاصیت سبكی دارد و بازیكن احساس خوبی دارد و این پارچه ساخت تایلند است و تیم های سطح بالا از این نوع پارچه استفاده می كنند.
موادی كه در پارچه استفاده می‌شود (كول مكس) ساخت سوئیس است رنگی طرح درجه یك و ساخت ایتالیا است.
پیراهن در اندیمشك توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است.
خوشحالیم كه فدراسیون به ما اعتماد كرد و این اعتماد باعث شد كه برای بیش 200 نفر اشتغال‌زایی شود.
قیمت پیراهن در پنج رده 220 هزار تومان،350 هزار تومان،750 هزار تومان،یك میلیون و 500 هزار تومان،دو میلیون و 400 هزار تومان است.
طرح پیراهن ها یكی است اما كیفیت آنها با توجه به قیمت متفاوت است.
امیدوارم همكاران از كپی این لباس خودداری كنند.
ساعدی فر درباره طراحی این پیراهن گفت: قرار شد از طرح پوست یوز ایرانی در سرشانه های لباس استفاده شود، طراحی بدنه لباس و یقه و سرآستین را طراحی كردیم.
پیراهن، دوخت سختی دارد و نسبت به تیم های دیگر در جام جهانی پیراهن غیر عادی است، طرح جالبی دارد و از نزدیك مهندسی ساز است اما از دور پیراهن ساده دیده می شود.
فیفا قوانین خودش را دارد و اجازه نمی‌دهد هر طرحی را استفاده كنیم، نماد كشور باید به صورت كمرنگ و سایه باشد.
آقای كی روش هم از پیراهن رضایت داشتند و...

برنامه «تهران ورزشی» كاری از گروه ورزش،تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 08:50 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 22:30 الی 24:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/08/22
|
13:10
دسترسی سریع
تهران ورزشی