از ساعت به مدت

سرمربی تیم ملی فوتسال كشور: فدراسیون برای رده پایه جوانان فوق العاده خوب كار می كند

شنونده گفت و گوی برنامه «تهران ورزشی» با وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال كشور باشید.

شمسایی گفت: در جلسه‌ای كه با آقایان تاج و اصولی(سخنگوی فدراسیون)داشتیم درباره كلیات، برنامه‌ریزی، اردوها، قراردادها و... صحبت شد.
او گفت:تفكرات ما خیلی نزدیك بود. امیدوارم ؛ كارهایی كه درباره آنها صحبت شد عملیاتی شود.دغدغه آقای تاج و آقای اصولی برنامه ریزی برای جام‌جهانی فوتسال هم است.
شمسایی درباره كادر فنی و جذب مربی خارجی گفت: درباره این موضوع صحبت شد كه در بخش‌های مختلف با شخص مورد نظر صحبت كنند.
او افزود: اردوی تداركاتی در اسفند ماه داریم. در فروردین با ازبكستان و در شهریور بازی دوستانه ای با برزیل خواهیم داشت. سال 2024 مقدماتی جام جهانی را خواهیم داشت.
سرمربی تیم ملی فوتسال كشور متذكر شد:فدراسیون برای رده پایه جوانان فوق العاده خوب كار می‌كند ولی یك مشكل محسوس در سنین 19 تا 23 سال داریم، فدراسیون را راغب كردیم كه این فاصله سنی می‌تواند برای ما پرش داشته باشد، در راستای جوان‌گرایی كه در تیم داشتیم چند بازیكن در باشگاه خود قوی بودند اما در اردو تیم ملی چون تازه آمده بودند خیلی استرس داشتند و نتوانستند كارآیی داشته باشند و...برنامه «تهران ورزشی» كاری از گروه ورزش،تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 08:50 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 22:30 الی 24:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/10/24
|
10:51
دسترسی سریع
تهران ورزشی