صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:40 به مدت 100 دقیقه

دراین برنامه شنونده اعلام نتایج برگزیدگان جشنواره مردمی عمار با اجرای آرمین تقی نژاد باشید.این جشنواره شامگاه جمعه بیستم دی ماه با با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده های شهدا و معرفی برگزیدگان در حوزه هنری برگزار شد.


هیئت داوران در بخش داستانی بلند؛ ضمن تقدیر از اثر «پینوکیو، عامو سردار و ریسلی به کارگردانی سیدرضا صافی، لوح افتخار این بخش را به اثر ستاره زاگرس به کارگردانی پرویز شیخ طادی به دلیل حماسی بودن و پرداختن به نقش اقوام ایرانی در مبارزه با استعمار اهدا کرد.
هیئت داوران فانوس این بخش را به اثر منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر به دلیل خلاقیت و هوشمندی در جهت پیوند علم و امنیت با رویکرد امید و آینده در رابطه با نوجوانان» اهدا کرد.
هیئت داوران در بخش مستند جنگ نرم ضمن تقدیر از اثر مادرانه به کارگردانی علیرضا باغشنی، لوح افتخار ویژه را برای تلاش‌های مستندسازان انقلاب در عرصه پژوهش، به یکی از این آثار و به نمایندگی از دیگران به اثر پایان بازی به کارگردانی مشترک سیدحامد قاسمی و علی رهجو به دلیل پژوهش عمیق و انتخاب یک سوژه ضد آمریکایی اهدا کرد.
در این مراسم گروه دمام حوزه هنری به مناسبت شهادت سردار شهید قلسم سلیمانی به اجرای برنامه پرداختند و حامد زمانی نیز با خواندن سرودهای حماسی یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشت.

کاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این