صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جمعه از ساعت 20:00 به مدت 30 دقیقه

شهید بهشتی: برادرها و خواهرها عاشق شوید...
زندگی به عشق است
عقل به انسان زندگی نمی دهد
عشق است که درون انسان را برمی فروزاند
مسلمان عاشق است
مسلمان عاشق انسان شدن است...

برنامه "تهران میدان شهدا"، با هدف تکریم و ارج نهادن به شهدای گرانقدر ترور و خانواده بزرگوار و ارجمندشان، تدارک دیده شده است.
این هفته ملوک‌السادات بهشتی از پدر می‌گوید و پیرامون شخصیت و رفتارهای آن اندیشمند، سیاستمدار و مصلح شهید با او گفت وگو شده است. وی فرزند ارشد خانواده شهید آیت‌الله دکتر سیدمحمد حسینی بهشتی است و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته زبان‌شناسی همگانی و دکترای خود را از دانشگاه تهران در همین رشته اخذ کرده و هم اکنون نیز عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات است.
رادیو تهران با خلوص تمام، گرمای خود را به محل کار و خانه های این بزرگواران خواهد برد تا هم از مقام رفیع پدران بزرگ مردشان تقدیر کند و هم پای صحبت های صمیمانۀ آنها بنشیند و خاطرات ایشان را ورق بزند.
شما مخاطبان برنامه تهران میدان شهدا را جمعه ها ساعت 20 و بازپخش آن را پنجشنبه ها ساعت 14 از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز بشنوید.
این برنامه در دو بخش به بازخوانی پرونده های ترور شخصیت های شاخص و زندگی فرزندان شهدای ترور در گذشته و در حال حاضر می پردازد؛ خاصه وزیران، نمایندگان مجلس و شهدای هسته ای.

مرتبط با این