تهران میدان شهدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 23:05 به مدت 25 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

ملوك السادات بهشتی: پدر می گفت عاشق شوید...

شهید بهشتی: برادرها و خواهرها عاشق شوید...
زندگی به عشق است
عقل به انسان زندگی نمی دهد
عشق است كه درون انسان را برمی فروزاند
مسلمان عاشق است
مسلمان عاشق انسان شدن است...

برنامه "تهران میدان شهدا"، با هدف تكریم و ارج نهادن به شهدای گرانقدر ترور و خانواده بزرگوار و ارجمندشان، تدارك دیده شده است.
این هفته ملوك‌السادات بهشتی از پدر می‌گوید و پیرامون شخصیت و رفتارهای آن اندیشمند، سیاستمدار و مصلح شهید با او گفت وگو شده است. وی فرزند ارشد خانواده شهید آیت‌الله دكتر سیدمحمد حسینی بهشتی است و مدرك كارشناسی ارشد خود را در رشته زبان‌شناسی همگانی و دكترای خود را از دانشگاه تهران در همین رشته اخذ كرده و هم اكنون نیز عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات است.
رادیو تهران با خلوص تمام، گرمای خود را به محل كار و خانه های این بزرگواران خواهد برد تا هم از مقام رفیع پدران بزرگ مردشان تقدیر كند و هم پای صحبت های صمیمانۀ آنها بنشیند و خاطرات ایشان را ورق بزند.
شما مخاطبان برنامه تهران میدان شهدا را جمعه ها ساعت 20 و بازپخش آن را پنجشنبه ها ساعت 14 از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.
این برنامه در دو بخش به بازخوانی پرونده های ترور شخصیت های شاخص و زندگی فرزندان شهدای ترور در گذشته و در حال حاضر می پردازد؛ خاصه وزیران، نمایندگان مجلس و شهدای هسته ای.

1398/06/01
|
11:21
دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا