رادیو تهران *** صدای پایتخت  روی موج FM ردیف 94 و یا موج AM ردیف 1332 ***                             خداوند تبارك و تعالى میفرمايد: اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد روزه بر شما نوشته (واجب) شد، چنانكه بر آنان كه پيش از شما بوده‌اند واجب شده بود باشد كه پرهيزگار شويد; سوره بقره آيه 183                             
اقتصاد و فرهنگ

 اقتصاد و فرهنگ و دولت یازدهم 

مناسبت ها

برنامه های مذهبی برخی محافل تهران

 
اوقات شرعی
 
آمار سایت
تعداد کاربران جاری : 9
دفعات بازدید : 1174263
 

 

کانال های رادیویی
 
رادیو قرآن

شبكه قرآن صداي جمهوري اسلامي ايران يك رسانه عمومي براي مخاطبان عام و علاقمند به قرآن كريم است كه با برنامه هاي خاص و قرآني به مأموريت ترويج فرهنگ قرآني اعم از تلاوت قرآن كريم، تدبر در آيات نوراني آن و نيز تمسك به آن كتاب الهي و تزكيه جانهاي مشتاق ميپردازد.


فعاليت ها و عملكردها


فعاليت ها و عملكردهاي راديو قرآن بعنوان يك رسانه فرهنگي در چند بخش قابل ذكر است.


بخش اول: فعاليت هاي توليد و پخش برنامه هاي قرآني.


بخش دوم: فعاليت كلان و فوق برنامه در سطح ملي و كشوري.


بخش سوم: فعاليت هاي هدايتگري و برنامه ريزي و مديريتي.


بخش اول: در خصوص فعاليت هاي توليد و پخش برنامه هاي قرآني راديو قرآن يكي از فعال ترين رسانه هاي جمعي است. روند تصاعدي رشد توليد و پخش برنامه يكي از شاخصه هاي مثبت اين شبكه نوراني است.


بخش دوم:


فعاليت هاي كلان و فوق برنامه در سطح ملي و كشوري.


شبكه قرآن صداي جمهوري اسلامي ايران در راستاي اهداف و مأموريت خود كه همانا نشر فرهنگ مفاهيم و معارف قرآن كريم است اقدام به فعاليت هاي كلان و فوق برنامه در سطح ملي و كشوري نموده است.


بخش سوم:


فعاليت هاي هدايتگري و برنامه ريزي و مديريتي:


راديو قرآن بعنوان يكي از اصلي ترين و تأثيرگذارترين مجموعه قرآني در جمهوري اسلامي ايران به ايفاء نقش و رسالت خود در هدايت جامعه قرآني و رشد و اعتلاء اين مجموعه در سطح كشور مي پردازد و با برگزاري نشست ها و جلسات كارشناسي مختلف در شبكه و در برنامه ها زمينه هاي رشد و توسعه فرهنگ قرآني را نيز فراهم مي كند.

Radioquran@irib.ir
021-22167885