باغ فیض دوشنبه تا جمعه و مناسبت‌ها از ساعت 22:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

راه شهید حسین تقی‌پور؛ راه شهادت بود+فایل صوتی


زینب آذروند همسر شهید مدافع امنیت؛ حسین تقی‌پور با تاكید بر اینكه آخرین نقطه مسیر زندگی یك بسیجی شهادت است گفت: بسیجی، خط شكن و بی ادعا است. من به حاج حسین آقا قول دادم راه او را تا جایی كه خون در بدن دارم ادامه دهم.

1401/09/13
|
15:57
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، شهید حسین تقی‌پور یكی از بسیجیان تهران و ساكن اسلام‌شهر بود كه چندی پیش در تهرانپارس مورد حمله اغتشاشگران قرار گرفت و با ضربات سنگین آنان به سرش به‌شدت مجروح شد و ساعاتی بعد به شهادت رسید. همسر و تنها فرزندش این روزها با استقامت از شهیدی می‌گویند كه ناجوانمردانه در شهر خود به شهادت رسید.
زینب آذروند همسر شهید حسین تقی‌پور درباره محاسن اخلاقی این شهید به برنامه باغ فیض رادیو تهران گفت: او مظلوم، دل رحم و دل پاك بود و انس زیادی با پنج تن آل عبا بویژه امام حسین(ع) داشت.
همسر شهید گفت: او ارادت زیادی به امام رضا(ع) داشت و در سالروز شهادت امام هشتم هم به خاك سپرده می شد.
او تاكید كرد: همیشه به او غبطه می خوردم. در 18 سالی كه با هم زندگی كردیم هیچ گاه ندیدم پشت سر كسی غیبت كند و از من هم می خواست پشت سر هیچ فردی صحبت نكنم.
راه او راه شهادت بود و به راه امام حسین(ع) وصل شد.
آنچنان كه شهدا در پرچم سه رنگ كشورمان پیچیده شدند و زیباتر شدند ان شاء الله شاهد بالاتر رفتن پرچم كشورمان باشیم امیدواریم هیچ كدام از ملت ایران پشت رهبر و نظام را خالی نكنند. من به حاج حسین آقا قول دادم راه او را تا جایی كه خون در بدن دارم ادامه دهم.
همسر شهید حسین تقی‌پور از هموطنان خواست دست به دست هم بدهند و با هم متحد باشند تا دشمنان شاد نشوند و خون شهدا پایمال نشود.
او گفت: آخرین نقطه مسیر زندگی یك بسیجی، شهادت است. بسیجی خط شكن و بی ادعا است.

برنامه «باغ فیض» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی است كه دوشنبه تا جمعه از ساعت 21:30 الی 22:00 از رادیو تهران پخش می شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
باغ فیض