صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا 5 شنبه از ساعت 10:35 به مدت 20 دقیقه

امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان اصفهان در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران از گذراندن دوران سربازی بازیکنان فوتبال در تیم های خود استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران با اشاره به بازی این تیم با سیاه جامگان گفت: اعتقاد من این است که تیم ها در هر جای جدول رده بندی که باشند، در نیم فصل دوم خطرناک هستند. بنابراین هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. به ویژه در بازی های اینگونه که بازیکنان از نظر انگیزشی ضعیف هستند.
وی در ادامه با بیان اینکه تیم سیاه جامگان تیم بسیار خوبی است، افزود: می‌توان گفت یکی از بازیهای سخت خود را پیش رو داریم. این تیم از کادر فنی بسیار خوبی برخوردار است. امیدوارم بتوانیم در مقابل آنها با شرایط بسیار خوبی بازی کنیم.
قلعه نوعی در خصوص آجرلو مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی نیز گفت:آجرلو مدیر اخلاقی و معرفتی است که علیرغم وجود تبلیغات منفی زیاد علیه وی، انسان بزرگی است و هدفش خدمت به جامعه است. متأسفانه از زمانی که آجرلو به باشگاه تراکتورسازی آمده است، هم کمک های مالی به این باشگاه کم شده و هم پرونده نقل و انتقالات بسته شده است. بنابراین می توان گفت در چنین شرایطی کار کردن بسی دشوار است.
سرمربی تیم سپاهان اصفهان با اشاره به محرومیت تیم تراکتورسازی تبریز از نقل و انتقالات و ضربه خوردن چند بازیکنی که در نیم فصل به این تیم ملحق شدند، گفت: این بازیکنان بی گناه هستند. بنابراین بنده در این فرصت از تریبون رادیو تهران استفاده کرده و از آقای تاج می خواهم تا تکلیف این بازیکنان را مشخص نمایند. چرا که این بازیکنان 6 ماه از زندگی خود را از دست داده اند بنابراین باید تصمیمی اساسی در خصوص آنها گرفته شود. در خصوص کسر6 امتیاز از تیم تراکتورسازی نیز سعی کردیم تا با واریز یک میلیارد و 500 میلیون تومان از کسر امتیاز تیم جلوگیری نماییم. بنابراین از همه کسانی که در این زمینه مساعدت نمودند، قدردانی می کنم.
وی موافقت خود را با اجرای قانون گذراندن دوران سربازی بازیکنان فوتبال در تیم های خود را اعلام کرد و گفت: بنده موافق صد در صد اجرای این قانون هستم. برخی از تیم ها که برای بازیکنان خود زحمت می کشند، از این طریق می توانند از حضور بازیکنان خود بهره مند شوند و این امر به قوی شدن تیم های پایه کمک می‌کند.
وی همچنین در خصوص فاصله زیاد تراکتورسازی با پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال کشور و تلاش برای کم‌نمودن این فاصله اظهار داشت: انسان با امید زنده است بنابراین باید تلاش خود را داشته باشیم در عین حال به خدا توکل کنیم. انشاالله بتوانیم تلاش خود را در کنار هواداران آذری این تیم که بدون شک حمایت های آنها نقش به سزایی در کسب موفقیت ما دارد، داشته باشیم و در نهایت با کمک خداوند پیروز شویم.
گفتنی است، برنامه زندۀ "تهران ورزشی" با هدف اطلاع رسانی و جریان سازی در امر ورزش، امروز دوشنبه 17 مهر، به گفت و گو با امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز پرداخت.
تهیه و تولید این برنامه بر عهده "گروه تفریحات و سرگرمی" رادیو تهران است؛ مخاطبان می‎توانند شنبه تا پنجشنبه ساعت 10:35 شنونده این برنامه باشند.
محمد نه‎بردار تهیه کننده، محمد میر گوینده در این برنامه شنوندگان را همراهی می کنند.

مرتبط با این خبر

  • بررسی لیگ قهرمانان آسیا در تهران ورزشی

  • بازتاب وقایع ورزشی در "تهران ورزشی"

  • بازتاب وقایع ورزشی در "تهران ورزشی"

  • بررسی مسابقات کشتی قهرمانی امیدهای جهان در "تهران ورزشی"

  • تاثیر حضور ورزشکاران در منطقه زلزله زده در "تهران ورزشی"

  • بررسی ورزش بانوان با الهه منصوریان در "تهران ورزشی"

  • نگاهی به تحولات فدراسیون بوکس در "تهران ورزشی"

  • بررسی مشکلات مجموعه انقلاب در "تهران ورزشی"

  • امیر قلعه نوعی روی خط در "تهران ورزشی"

  • بررسی احکام انضباطی جدید در "تهران ورزشی"