در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

نیاز به مداخله پلیس احساس می شود

عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رادیو تهران گفت: از مداخله پلیس در جلوگیری از شیوع بیشتر كرونا می توان بهره برد.

1398/12/25
|
14:24
|

دكتر امیر حسین قاضی زاده هاشمی، عضو هئیت رییسه مجلس و عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، درباره كرونا و سودجویی برخی افراد و عزم ملی در جلوگیری از شیوع كرونا، در گفتگو با برنامه «در این هفته» رادیو تهران گفت: بار اولی نیست كه با درگیری كشور با یك بحران، شاهد سودجویی یك سری افراد هستیم كه متاسفانه به علت ضعف، در نظام توزیع است كه فرصت برای سودجویان فراهم می شود.

كارخانه، زحمت تولید را برعهده دارد ولی متاسفانه سود اصلی را دلال می برد، بنابراین بعد از مدتی كارخانه هم جزیی از این پروسه می شود.

وی با ارائه پیشنهاداتی افزود: لازم زنجیره تامین شفاف و قابل رصد، داشته باشیم. همه سعی در همكاری با ستاد كرونا را داریم اما دو ایراد اساسی به این مسئله وارد است؛ نیاز كه كل دولت پای این مسئله باشد، حتی روزی دوبار، در كل دولت باید برای این مسئله قرارگاه شود.

مسئله دیگر در خانه ماندن مردم است كه نیاز به همكاری همگان، جدیت و قاطعیت دولت دارد كه متاسفانه عدم قاطعیت دولت را شاهد هستیم.

قاضی زاده هاشمی تصریح كرد: نیاز به مداخله پلیس هم احساس می شود، همانند ایتالیا كه برای خروج افراد 200 دلار جریمه در نظر گرفته است، برای اثربخشی توجیه ها، كار فرهنگی هم می تواند موثر باشد.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را پنج شنبه ها ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای حسین بهزادی و پژمان كریمی روی آنتن می برد.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته