در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

بررسی خروج نافرجام برجام توسط آمریكا در برنامه "در این هفته"

آمریكایی ها بعد از خروجشان از برجام فكر می كردند این راهبرد جواب می دهد اما آمریكا ماند با یك خروج نافرجام از برجام، با ما روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز از رادیو تهران همراه شوید.

1399/02/18
|
09:49
|

در پی تلاش آمریكا برای خروج از برجام، ایالات متحده در روز 18 اردیبهشت 1397رسماً از برجام خارج شد و آمریكا در طی دو سال گذشته به طور گام به گام ایران را در معرض تحریم‌های متفاوت از جمله تحریم كامل نفتی ایران و تروریستی خواندن سپاه پاسداران و... قرار داده است.

دونالد ترامپ برای این‌كه ایران را به شیوه و خواست خود پای میز مذاكره آورد از هیچ اقدامی حتی ترور مهم‌ترین فرمانده نظامی ایران كه در منطقه و دنیا زبانزد عام و خاص بود خودداری نكرد. اما حرف ایران هم‌چنان همان است كه از ابتدا گفته بود؛ مذاكره‌ای در كار نیست تا وقتی كه تحریم‌ها لغو شده و آمریكا به برجام و گروه 1+5 بازگردد و..

آیا ایران از برجام خارج شده است؟ آیا آمریكا می تواند از توافقی (برجام) كه از آن خارج شده برای فشار و تحریم ایران(تمدید تحریم‌های تسلیحاتی) و.. استفاده كند؟ و....
با ما از رادیو تهران برنامه «در این هفته» از ساعت 15 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز همراه شوید.

مجله خبری در این هفته كاری از گروه سیاسی رادیو تهران است كه با تحلیل و بررسی مهمترین اخبار ایران، تهران و جهان از زبان كارشناسان به تهیه كنندگی فرج آلادین، اجرای پژمان كریمی و حسین بهزادی فرتقدیم شنوندگان می شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته