بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

گزینه «عجله دارم» از تاكسی‌های اینترنتی حذف شد

در این بخش از برنامه «بازار تهران» شنونده صحبتهای اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی درباره حذف گزینه عجله دارم از تاكسی‌های اینترنتی باشید.

اسفنانی گفت: در مورد گزینه عجله دارم ؛ ابتدا مقاومتی شد ولی هر دو شركتی كه خدمات تاكسی اینترنتی به مردم ارائه می‌دادند از آن تمكین و گزینه را حذف كردند از دو شركتی كه در این زمینه از قانون تكمین كردند تشكر می‌كنم.
در ابتدا اعلام شد متضرر اصلی حذف این گزینه، رانندگان هستند و با بررسی‌ها مشخص شد كه رانندگان حدود 15 درصد حق كمیسیون را به شركت‌ها می‌دهند. اگر واقعاً این شركت‌ها نگران راننده‌ها هستند و از آنجا كه خودرو متعلق به راننده است و سوخت از جیب آنها می‌رود و شركت‌ها این 15 درصد را فقط صرف هماهنگی دریافت می‌كنند، منصفانه نیست و كارشناسان باید آن را بررسی كنند لذا اگر شركت‌ها نگران راننده‌ها هستند، با رقم موجود به صرفه نیست و از 15 درصد كم كنند و به حقوق راننده‌ها اضافه كنند كما اینكه در شهرستان‌ها 20 درصد كم می‌شود.
اگر گزینه توقف دارم نیز بدون رعایت تعهد انجام شود باید بررسی شود و تخلفش احراز شود و برخورد می‌شود.


برنامه «بازار تهران» كاری از گروه دانش و اقتصاد است و شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 الی 11:30 از رادیو تهران پخش می‌شود.

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1403/01/28
|
14:24
دسترسی سریع
بازار تهران