صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یا مقلّب، قلب ما در دست توست یا محوّل، حال ما سر مست توست، کن تو تدبیری که در لیل و نهار، حال قلب ما شود همچو بهار، عید نوروز را با ما روی آنتن رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز بمانید.

«تهران من»: جشن سال تحویل رادیو تهران
ویژه برنامه «تهران من» به مناسبت تحویل سال 1399 از ساعت 24 بامداد تا 10:45 صبح با حضور جمعی از هنرمندان از جمله محمدزند وکیلی، امیر علی نبویان، مهران رجبی، مسعود فروتن، کامبیز دیرباز، رضا صادقی، پژمان بازغی، منصور ضابطیان و تعداد دیگری از بازیگران و خواننده های مردمی کشورمان از شبکه رادیویی تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روی آنتن خواهد رفت.

«پارک شهر»:پیگیری مطالبات مردم از وزراء
مخاطبان در این ایام می توانند ویژه برنامه عیدانه «پارک شهر» را با عنوان "خونه خوبه" هر روز از ساعت 17:30 تا 20:30 دنبال کنند. هر روز همه اتفاقات و رویداهایی که در مملکت رخ می دهد در ارتباط با مسئول مرتبط به صورت کامل پوشش داده می شود.
علاوه بر این، هر روز یک ارتباط زنده با وزراء پیش بینی شده است، تدارک دید و بازدید رادیویی و منهای کرونا از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

«شب های قرنطینه»: صدای پایتخت ایران
یکی از عیدانه های رادیو تهران «شب های قرنطینه» که هر شب از ساعت 23 تا 1 بامداد با بخش های متنوع و شاد تقدیم مخاطبان می شود. آیتمی با عنوان "شوخی با خواننده ها" تدارک دیده شده که به صورت پرسش و پاسخ است، پاسخ هایی که برش های از ترانه های آنهاست. "وصف العیش نصف العیش" یکی از آیتم های این ویژه برنامه است که به صورت مجازی به نقاط مختلف ایران سفر می شود.

نمایش عیدانه
نمایش«ایام خوش نبات» و«نوروز با فیروز» در ایام عید نوروز هر روز ساعت 15 و تکرار آن ساعت 22:30 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

کی بیداره؟
بخش عمده ای از برنامه عیدانه «بیدار باش» به پخش ترانه و موسیقی اختصاص دارد؛ بخش موسیقی خاص ترانه های درخواستی شنوندگان است. علاقه مندان می توانند ساعت 2 تا 5 شنونده این برنامه باشند.

ویژه برنامه اعیاد شعبانیه
برنامه «تهران من» از ایام اعیاد شعبانیه( 9 تا 15 فروردین) از ساعت 10 تا 12:30 با بخش های متنوع و شاد ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و ولادت حضرت امام زین العابدین(ع) را گرامی می دارد.
علاوه بر این؛ گفتگو با افراد خاص که کارهای خاص و مشاغل ویژه تری را در سال 98 برگزیده اند تدارک دیده شده است، "مسابقه 99" از بخش هایی که علاوه بر سنجش اطلاعات عمومی مخاطبان، پرسش هایی پیرامون شیوه و سیره زندگی سه پرچم دار عشق می شود که طی آن هر روز دو شرکت کننده که پیش تر برای شرکت در مسابقه تلفنی اعلام آمادگی کرده اند در این مسابقه به صورت تلفنی شرکت می کنند.

«آفتاب آمد دلیل آفتاب»
از برنامه هایی که رادیو تهران به مناسبت میلاد باسعادت سه پرچمدار عشق، اباعبدالله الحسین(ع)، قمر منیر بنی هاشم(ع) و سیدالساجدین(ع) تدارک دیده است، ویژه برنامه «آفتاب آمد دلیل آفتاب» که به شخصیت شناسی امامان اختصاص یافته است. این ویژه برنامه در ایام عید نوروز نهم، دهم و یازدهم فروردین از ساعت 13:30 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز روی آنتن می رود.

ترانه های نوروزی
بهترین و به یادماندنی ترین ترانه های نوروزی و موسیقی بهاری را از رادیو تهران، صدای پایتخت بشنوید.«بهار دلنشین» هر روز در ایام نوروز از ساعت 14 با شنیدنی ترین و به یادماندنی ترین آهنگ های عید نوروز همراه مخاطبان است.

«تهران میدان شهدا»
برنامه «تهران میدان شهدا» کاری از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران است که در ایام نوروز هر روز جزو جمعه ها ساعت 12:30 در گفتگو با خانواده های معظم شهداء، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی می دارد.

«شهر آماده»: آموزش شهروندان برای مقابله با کرونا
مجله رادیویی«شهر آماده» در فواصل روز در مدت زمان کوتاه متمرکز بر آموزش شهروندان برای مقابله با کروناست. بدون شک آموزش لازم و کافی نداشتن، صدمات و آسیب های جبران ناپذیری را به شهروندان وارد می کند.

اشاعه و گسترش فرهنگ دفاع مقدس
شبکه رادیویی تهران به ضرورت اشاعه و گسترش فرهنگ دفاع مقدس، از برنامه «مرواریدهای خاکی» با جانبازان دفاع مقدس گفتگو می کند. این برنامه در ایام تعطیلات عید نوروز هر روز ساعت 15:20 روی آنتن می رود.

آشنایی با آئین و سنن مردم
اینجا پایتخت نیست سفرنامه ای مردم شناسانه است که انسانها مد نظر هستند، در این برنامه به فراخور مسیر به استان های کشور بخصوص روستاها سر زده شده است تا مخاطبان با فرهنگ، آئین و سنن یکدیگر آشنا شوند و بدانند در نقاط دور و نزدیک کشورمان ویژه در روستاها و مناطق دور افتاده مردم چه آداب و رسوم و سبک زندگی دارند.

شاد آباد، روستاگرد، علم بهتر است، بهار دلنشین، رادیو تاکسی و... از دیگر برنامه های نوروزی رادیو تهران است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360مرتبط با این خبر

  • طرح محدودیت‌های ‌تردد با قاطعیت اجرا می‌شود

  • 600 هزار نیروی پاسدار و بسیجی در میدان مقابله با کرونا هستند

  • اپیدمی اخبار از کرونا خطرناکتر است

  • تدارک رادیو تهران در اعیاد شعبانیه

  • میلاد سه نور شعبان، سه پرچمدار عشق مبارک

  • آسیب‌شناسی کتاب‌های صوتی در روزهای توصیه کرونایی

  • نمایش عیدانه «نوروز با فیروز»

  • کشور توانایی کافی برای تولید ماسک و گان با الیاف نانو دارد

  • تا زنده ایم بیا ...

  • علم بهتر است...