صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شبکه رادیویی تهران با تهیه و تدارک ویژه برنامه های متعدد، بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) را در سی و یکمین سالگرد ارتحال گرامی می دارد.

«یه جرعه یاد»
برنامه رادیویی«یه جرعه یاد» در رادیو تهران به مرور خاطرات حضرت امام خمینی(ره) می‌‌پردازد. این ویژه برنامه که 14 و 15 خرداد از ساعت 6 صبح، با هدف نگاهی به خاطرات و یاد حضرت امام(ره) پخش می‌شود از زبان مردم و کارشناسان کتب است که اقدام به ثبت خاطرات کرده‌اند. سیره عملی حضرت امام(ره) و دیدگاه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایشان را از جهات مختلف در خاطرات مردم و کارشناساندر این برنامه بیان می شود.

«آفتاب مهربانی»
«آفتاب مهربانی» ویژه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تدارک دیده شده است، که در روز پنجشنبه با موضوع قیام خونین 15 خرداد، از ساعت 13:45 روی آنتن می رود.

«غروب آفتاب»
گرامیداشت 14 خرداد فرصت مناسبی، برای شناخت اندیشه های اجتماعی امام خمینی(ره) در دنیای معاصر و تداوم نهضت تمدن ساز نوین اسلامی در هزاره سوم است. «غروب آفتاب» را از رادیو تهران ساعت 15:30 با تمرکز بر مهمترین بخش ساختار انقلاب فرهنگی - اجتماعی که باید در شخصیت معمار این نهضت جستجو کرد، بشنوید.

«سایه روشن»
ساختار مستند ویژه برنامه«سایه روشن» به لحاظ نشان دادن لایه های پنهان و آشکاری که با واقعیت های زندگی حضرت امام خمینی(ره) سر و کار دارد، پنجشنبه (15 خرداد) از ساعت 15:30 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می شود.

«عطر خدا»
به مناسبت سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ویژه برنامه «عطر خدا» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران که در این روزها از ساعت 16:45 با هدف بزرگداشت شخصیت حضرت امام خمینی(ره) به صورت زنده با محوریت معرفی و بازخوانی اصول امام راحل، زندگی روح الله خمینی(ره) و پرداختن به دیگر موضوعات و اتفاقات سیاسی و اجتماعی که در طول آن برهه از تاریخ معاصر کشور اتفاق افتاده است، پخش خواهد شد.

«گفتاورد»
زمینه های قیام 15 خرداد چه بود؟ واکنش علما و روحانیون به قیام 15 خرداد و واکنش حکومت پهلوی به قیام چه بود؟ از جمله پرسش هایی است که قاسم تبریزی، کارشناس برنامه به آنها پاسخ می دهد. برنامه گفتاورد را از رادیو تهران چهارشنبه 14 خرداد از ساعت 22:5 بشنوید.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


مرتبط با این خبر

  • زورمان به اپراتورها می‌رسد، قیمت‌ها بازخواهد گشت+فایل صوتی

  • تهران باید دو هفته قرنطینه شود

  • کسب درآمد پیام‌رسان ها از رفتار کاربران در فضای مجازی+فایل صوتی

  • توصیه های بهداشتی پزشکان برای جلوگیری از کرونا را جدی بگیریم+فایل صوتی

  • امامی کاشانی خطیب این هفته برنامه «در ساحت حضور»

  • یکه تازی رادیو تهران در «بازار تهران»

  • تست خانگی کرونا؛ پایه علمی ندارد

  • حضور معتادان متجاهر در مراکز بازیافت زباله+فایل صوتی

  • تکلیف دولت، تکمیل سامانه املاک و اسکان است+فایل صوتی

  • افزایش سرسام آور قیمت موبایل پس از مصوبه اخیر دولت+فایل صوتی