صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

ویژه برنامه"بر آستان کریمان" در دهه اول ماه ذی‌القعده که آغازش ولادت حضرت معصومه(س) و پایانش ولادت پرسرور حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(ع) است از رادیو تهران پخش می شود.

رضا صفری تهیه کننده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: دهه کرامت یادآور مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. "بر آستان کریمان" برگرفته از مهر و وفای خواهری مهربان است که هجرت نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برگزیده است. محور برنامه بر پایه سبک زندگی ایرانی اسلامی است که نگاهی به ولایت مداری و امام محوری در زندگی حضرت معصومه (س) می شود. نگاهی به فضائل و مناقب حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا (ع) دارد.
علاوه بر این؛ تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می‌شوند، چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (ع) کانون دعا و قرآن و نیایش و ... است، در برنامه "بر آستان کریمان" بر اهمیت و جایگاه زیارت دو بزرگوار تاکید و نگاهی به جایگاه علمی و مناظرات امام رضا(ع) در دورانی که در ایران حضور داشتند، خواهد شد.
وی با اشاره به دیگر بخش های این برنامه خاطر نشان کرد: . بخش کارشناسی برنامه بر عهده حاج محسن فرهمند کارشناس مذهبی است که با محوریت سبک زندگی و پیرامون این ایام به تناوب در طول این مدت همراه مخاطبان است. آیتم های ترکیبی از قصه ها و داستان های کوتاه و برگزیده سخنان بزرگان از دیگر بخش های این ویژه برنامه است، بی شک دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان است.

شایان ذکر است؛ فاطمه نصرآبادی و مهدی رستمی گویندگی این برنامه رادیویی از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران را بر عهده دارند، با ما در دهه کرامت هر شب از ساعت 22:05 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز همراه شوید.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • جایزه رادیو تهران در ولادت امام رضا (ع) بلیط سفر به مشهد مقدس

  • کالاهای بدون برچسب اصالت قطعا قاچاق هستند+فایل صوتی

  • عادل بزدوده؛ میهمان این هفته آب و تاب

  • آخرین پرواز؛ افشاگر حقوق بشر آمریکایی

  • جذب پرستاران جدید در اولویت است؛ نه تعرفه گذاری حقوق+فایل صوتی

  • اهدای پلاسما برای نجات بیماران ضروری است +فایل صوتی

  • در دوران کرونا مردم بیشتر از گذشته به ستاد دیه کمک کردند+فایل صوتی

  • حق خواننده ها به درستی ادا نمی شود+فایل صوتی

  • برگزاری جشنواره‌ی "شکوه رضوان" در هفته‌ی کرامت+فایل صوتی

  • دیپلماسی اقتصادی کشور باید فعال شود+فایل صوتی