ویژه برنامه های رادیو تهران در سالروز شهادت امام سجاد(ع)

گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران ویژه برنامه های«محراب اشك» و «سجادیه» را به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) تقدیم مخاطبان می‌كند.

1400/06/10
|
09:36

«محراب اشك»
به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ «محراب اشك» برنامه ای تركیبی با آیتم های متنوع پیرامون پاسداشت شهادت امام سجاد(ع) با موضوع فضایل و مناقب حضرت، مصیبت ایشان در كربلا و جایگاه و اهمیت صحیفه سجادیه است كه پنجشنبه 11 شهریور، ساعت 17 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می‌رود.
موضوع های اصلی برنامه مصیبت‌های امام سجاد(ع)، مظلومیت و سختی‌های كاروان اسرا، خطبه امام سجاد(ع) در كوفه و صحیفه سجادیه است.
تهیه كننده و نویسنده رضا صفری، گوینده سعید بارانی و راوی مهدی رستمی است.

«سجادیه»
«سجادیه» ویژه برنامه ای به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) با مضمون وقایع بعد از عاشورا، نقش امام سجاد(ع) در رساندن پیام عاشورا و درس هایی است كه می توان از عاشورا گرفت. این ویژه برنامه جمعه 12 شهریور، از ساعت 9 تا 11 پخش خواهد شد.
پاسخ به سوالات و شبهات عاشورایی مخاطبان كه با حضور كارشناس در استودیو، مداح و ذاكر اهل بیت(ع) انجام می‌شود.
رفع ابهام و تحریف عاشورا و روشنگری پیام عاشورا از اهداف اصلی تهیه و پخش ویژه برنامه سجادیه است كه با تبیین مهم ترین پیام های كربلا و نقش امام سجاد(ع) در رساندن این پیام ها روی آنتن رادیو تهران می رود.
مداحی ذكر مصیبت، "با كاروان عاشورا" و "خطبه های امام سجاد(ع)" از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.
ساناز باقری تهیه كننده و آیتم ساز، سید مجتبی حاجی احمد كاشی هماهنگی، فاطمه نصرآبادی گوینده و مریم چوپانی نویسنده در طول برنامه همراه مخاطبان هستند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع