ویژه برنامه های رادیو تهران در سالروز شهادت كریم اهل بیت(ع)

برنامه "كریمانه" از رادیو تهران به مناسبت شهادت امام حسن مجتبی(ع) به مدت دو روز با روایت هایی از زندگی ایشان از ساعت 17 پخش می شود.

1400/06/22
|
10:25

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ شبكه رادیویی تهران همزمان با سالروز شهادت كریم اهل بیت(ع) با پخش برنامه های ویژه همراه مخاطبان است. «كریمانه»كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه همزمان با سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) امروز و فردا (دوشنبه 22 شهریور و سه شنبه 23 شهریور) ساعت 17 تا 18 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.
با توجه به روایت، شهادت امام حسن مجتبی(ع)در هفتم صفر ذكر شده است؛ در این برنامه بر آن آمدیم تا به فضائل اخلاقی امام كه لازمه مبرم این روزهای زندگی است، بپردازیم تا بیشتر بتوانیم این فضائل اخلاقی را در زندگی مان كه باید الگوی زندگی ائمه (ع) باشد به كار ببریم.
آشنایی بیشتر نسل جوان و الگو برداری از زندگی اسلامی و دوران سیاسی امام از ضرورت و اهمیت پرداختن به فضایل اخلاقی ائمه (ع) است.
از اهداف اصلی این برنامه می توان به آشنایی با فضایل اخلاقی و دوران سیاسی امام حسن مجتبی(ع) و مبارزه سیاسی ایشان در آن دوران اشاره كرد.
اهمیت كمك به نیازمندان در روزگار سخت و ارائه الگوی زندگی ایرانی اسلامی با توجه به تحكیم نهاد خانواده از ضرورت و اهمیت تهیه و پخش این ویژه برنامه است.
این برنامه به تهیه كنندگی حماد خزایی، گویندگی فاطمه نصرآبادی، نویسندگی و هماهنگی سمانه گلك و گزارشگری مهدی اسماعیلی بر روی آنتن می رود.

"پارك شهر"،"تالار وحدت"،"سعادت آباد"،"تهران من" و... از دیگر برنامه هایی هستند كه به مناسبت شهادت كریم اهل بیت(ع) با پخش مداحی و سوگواری و همچنین تمركز بر زندگی امام بزرگوار و پرداختن به علّت و چگونگی شهادت امام حسن مجتبی(ع) روی آنتن رادیو تهران می رود.

دسترسی سریع