خانواده تهرانی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

خانواده تهراني

«خانواده تهرانی» جایگزین «خانه ما» در رادیو تهران شد


برنامه نمایشی«خانواده تهرانی» با موضوع خانواده و راهكارهای استحكام بیشتر آن، شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می‌شود.

1401/08/24
|
07:53
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ محمد بخشایش، تهیه كننده برنامه جدید خانواده تهرانی ضمن اعلام پخش این برنامه گفت: اگر چه برنامه خانواده تهرانی این روزها روی آنتن رفته است، اما قدمت چندین ساله دارد. برنامه "خانه ما" بیش از 20 سال در رادیو تهران پخش می شد، بر اثر مرور زمان و اقتضاء جامعه تغییر یافته و این روزها با عنوان "خانواده تهرانی" روی آنتن رادیو تهران می رود. اگر چه شاكله اش همان، اما جذابیت آن در فرم نمایشی و مشاركت مردمی است.

وی افزود: یكی از اولویت‌های اصلی و مهم كشور؛ تقویت بنیاد خانواده، تحكیم و استحكام نهاد خانواده است. در این برنامه ما در قالب نمایش با طرح مشكلات، دغدغه ها، مطالبات، نیازها و ضرورت‌های امروزی خانواده تهرانی، ضمن ارائه یك الگوی خانواده خوشبخت ایرانی و تهرانی، در پی حل و فصل درست و اصولی مسائل و مشكلات هستیم تا خانواده‌ها بیشتر با راهكارها و اصول صحیح آشنا شوند.

بخشایش با اشاره به تعامل بیشتر مخاطبان این برنامه افزود: در خانواده تهرانی مخاطبان به عنوان عضوی از این خانواده سهم مهمی در طرح موضوع‌ها و روند اجرای برنامه دارند، در خانواده تهرانی این شهروندان هستند كه موضوع روز برنامه را انتخاب می كنند. مطالبات، مسائل و مشكلات مردم و دغدغه‌های روزمره خانواده ایرانی و تهرانی موضوع نمایشی برنامه خانواده تهرانی است.
این تهیه كننده وعده داد: در این برنامه با استفاده از فضای نمایشی جدید سعی می‌شود برنامه ماموریت خودش را دنبال كند و تلاش ما بر این كه به مرور زمان از ظرفیت‌های نمایشی بیشتری استفاده شود. استفاده از بازیگران و فضای نمایشی جدید می‌تواند به جذابیت بیشتر برنامه كمك شایانی كند.

تشویق به ازدواج بویژه ازدواج آسان، فرزندآوری و تربیت فرزندان، حق فرزندان بر والدین، دستیابی به سكون و آرامش اعضای خانواده، وجود عشق، مهر و محبت میان اعضا، صبر و پایداری زندگی، احسان به پدر و مادر و... از موضوعاتی است كه در قالب نمایش اجرا می‌شود.

علاقه مندان می توانند از طریق شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 عضوی از اعضای خانواده تهرانی باشند و در برنامه مشاركت داشته باشند.

خانواده تهرانی كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است كه به تازگی روی آنتن رفته است. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می‌رود.

دسترسی سریع
خانواده تهرانی