پل مدیریت شنبه و دوشنبه از ساعت 12:30 به مدت 40 دقیقه

انسیه خزعلی؛ مهمان پل مدیریت رادیو تهران

انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده امروز شنبه 6 خردادماه، با حضور در شبكه رادیویی تهران برنامه «پل مدیریت» به تشریح اقدامات معاونت زنان در دهه كرامت و بزرگداشت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر می‌پردازد.

1402/03/06
|
09:50
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ ساناز باقری، تهیه كننده برنامه پل مدیریت با اعلام این خبر گفت: برنامه «پل مدیریت» شكل گرفته تا ضمن خدمت‌رسانی به شهروندان، واسطه‌ای بین مردم و مسئولان باشد. شنیدن صدای مردم و پیگیری مطالبه‌های مردمی از مهم‌ترین دغدغه‌های این برنامه است.
به مناسبت دهه كرامت و پشت سر گذاشتن روز دختر، برنامه «پل مدیریت» رادیو تهران امروز شنبه 6 خردادماه، از ساعت 15 میزبان انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده خواهد بود. محور برنامه امروز بیشتر درباره اقداماتی است كه در حوزه زنان و بانوان ایران زمین انجام گرفته است، تشریح اقدامات معاونت زنان در دهه كرامت و بزرگداشت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر از دیگر مواردی است كه به آن پرداخته می‌شود.
به گفته تهیه كننده برنامه؛ برنامه «پل مدیریت» هر روز مهمانان متفاوتی دارد كه هر كدام از مسئولان با توجه به مناسبت ها، اتفاقات روز، مسائل و مشكلاتی كه مخاطبان برنامه با سازندگان در میان گذاشته‌اند، انتخاب می‌شوند. رادیو تهران در این برنامه به دنبال پیگیری طرح ها و ایده‌های جدید است و به سراغ وعده‌های مسئولان می‌رود. حل و فصل دغدغه‌ها و مشكلات شهری مردم در شهر تهران و اطراف استان تهران هم با بازگو كردن آنها از سوی مردم و پاسخگویی مسئولان و پیگیری‌ها به صورت مستمر دنبال می‌شود. در واقع فرصتی برای مدیران و مردم است تا مسایل شان را طرح و بررسی كنند. یكی از اهداف اصلی برنامه «پل مدیریت» ایجاد، تحكیم و بهبود ارتباط بین شهروندان و مدیران استانی است.
شهروندان می‌توانند از طریق پیامك یا تماس تلفنی پرسش‌های خود را در زمان پخش برنامه از ساعت 15 مطرح كنند؛ شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است، با ما در تماس باشید.
برنامه«پل مدیریت» روزهای زوج به صورت زنده از ساعت 15 با حضور مسئولان در استودیوی رادیو تهران، روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز، می رود.

دسترسی سریع
پل مدیریت