شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

مشكلات مدرسه پسرانه ابوریحان شهر جدید پرند، هفته آینده حل می‌شود+فایل صوتی

رئیس آموزش‌و‌پرورش شهرستان رباط ‌كریم گفت: مشكل آسفالت و سرویس بهداشتی مدرسه پسرانه شهر جدید پرند در دست پیگیری است و تا هفته آینده این مشكلات رفع خواهد شد.

1401/08/24
|
10:45
|

مدرسه پسرانه ابوریحان واقع در فاز پنجم شهر جدید پرند با مشكلاتی از جمله تراكم بالای دانش آموزان، نداشتن آسفالت، كمبود سرویس بهداشتی و كمبود فضای آموزشی مواجه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران؛ سید مهدی حسینی رئیس آموزش ‌و ‌پرورش شهرستان رباط ‌كریم در گفت و گو با "شهر آفتاب" رادیو تهران درخصوص مشكلات مدرسه پسرانه ابوریحان شهر جدید پرند اینگونه اظهار داشت: شركت عمران شهر جدید متولی ساخت مدارس در این شهر است. مهاجرت و جمعیت زیادی كه در سالهای اخیر در مسكن مهر پرند ساكن شدند به گونه ای است كه تلاش‎های آموزش و پرورش و شركت عمران شهر جدید پرند در ارائه خدمات 100 درصدی به این میزان جمعیت پاسخگو نیست.

وی افزود: طی سالهای گذشته شركت عمران شهر جدید پرند مدارسی را به آموزش و پرورش تحویل داده است؛ ولی به دلیل اینكه دانش آموزان در مدارس حضور نداشتند و كلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شد برخی از مشكلات این مدارس نمود نداشت كه امسال با حضور دانش آموزان در مدارس این مشكلات نمود پیدا كرده است.

رئیس آموزش‌و‌پرورش شهرستان رباط ‌كریم اظهار داشت: مشكل عمده مدرسه ابوریحان شهر پرند، آسفات حیاط مدرسه و همچنین وصل نبودن برخی از چشمه‌های سرویس بهداشتی به فاضلاب شهری است. این مساله را با مدیرعامل جدید شركت عمران شهر جدید پرند مطرح كردم و مشكلات این مدرسه در دست پیگیری است و هفته جاری و یا اوایل هفته آینده این مشكلات حل خواهد شد.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب