شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

حقوق 33 میلیونی مسئول دفتر یكی از اعضای شورای شهر قانونی است!+فایل صوتی

سخنگوی شورای شهر گفت: حقوق 33 میلیونی مسئول دفتر یكی از اعضای شورای شهر قانونی است؛ آنچه كه مهم است نقض قانون، تعارض منافع و به كارگیری بستگان درجه یك است؛ این عضو شورای شهر باید پاسخگوی تخلف و سرپیچی از قانون باشد.

1401/10/26
|
12:42
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ارتباط با پرداخت حقوق 33میلیون تومانی به یكی از كارمندان شورای شهر تهران؛ در گفت و گو با « شهر آفتاب» رادیو تهران اینگونه توضیح داد: بسیاری از معوقات كاركنان شورای شهر در فیش حقوقی آذرماه پرداخت شده و مبلغ دریافتی آنها بالا رفته است.

وی تاكید كرد: مبلغ حقوق در شهرداری نسبت به سایر مجموعه‌ها بیشتر است و به صورت كلی این فیش حقوقی هیچ مشكلی ندارد. اما ایراد وارده به این مساله این است كه طبق قانون تعارض منافع در شورا كه سال 1397 به تصویب رسیده است؛ مدیر شهرداری و یا اعضای شورای شهر اجازه ندارند بستگان درجه یك خود را در شغلی وابسته به این نهاد منصوب كنند. این عضو شورای شهر هم كه فرزند خود را به عنوان مسئول دفتر معرفی كرد است باید برای این تخلف و سرپیچی از قانون پاسخگو باشد. این روند ادامه پیدا نخواهد كرد زیرا به كارگیری بستگان درجه یك خلاف قانون است.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب