شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

2 هزار و 279 راننده تاكسی به لیست بیمه شدگان اضافه شدند+فایل صوتی


مدیركل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بنا بر وعده‌هایی كه داده بودیم 2 هزار و 279 راننده جدید به لیست بیمه شدگان تامین اجتماعی اضافه شد.

1401/12/15
|
15:12
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، بشیر عمرانی مدیركل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین‌اجتماعی در گفت و گو با «شهر آفتاب» درخصوص روند بیمه رانندگان تاكسی اظهار داشت: 13.5 درصد حق بیمه تاكسیرانی توسط رانندگان و 13.5 درصد دیگر توسط دولت پرداخت می‌شود.

وی افزود: تعهد كرده بودیم بخش جدیدی از رانندگان را به پوشش بیمه‌ای اضافه كنیم كه 19 بهمن ماه این اتفاق افتاد و 2 هزار و 279 راننده جدید به لیست بیمه‌شدگان تامین اجتماعی اضافه شد.

عمرانی افزود: اسامی این رانندگان از سوی دهیاری‌ها و شهرداری‌ها معرفی شده بودند و بر اساس طرح جایگزینی این افراد مشمول بیمه شدند و به مجموعه بیمه‌شدگان اضافه شدند.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا رانندگان تاكسی اینترنتی هم شامل این بیمه می‌شوند یا خیر؟ گفت: خیر رانندگان اینترنتی مشمول بیمه تاكسیرانی نمی‌شوند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب