شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

نرخ سود تسهیلات طرح نهضت ملی مسكن؛ افزایش نخواهد داشت+فایل صوتی

مدیركل راه و شهرسازی استان تهران گفت: افزایش سود تسهیلات نهضت ملی مسكن از 18 درصد به 23 درصد در حال بررسی است و هنوز اتفاقی نیفتاده است. قطعا چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

1401/12/20
|
10:42
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، خلیل محبت‌خواه مدیركل راه و شهرسازی استان تهران در گفت و گو با «شهر آفتاب» در پاسخ به پرسش یكی از شنوندگان برنامه مبنی بر اینكه تسهیلات طرح اقدام ملی مسكن دریافت كرده ولی متاسفانه سود این تسهیلات از 18 درصد به 23 درصد افزایش پیدا كرده است؛ درنتیجه مبلغ اقساط افزایش و پرداخت آن برایشان دشوار خواهد بود؛ اظهار داشت: به شدت با افزیش نرخ سود تسهیلات نهضت ملی مسكن مخالفت كردیم. افزایش سود تسهیلات نهضت ملی مسكن در حال بررسی است و هنوز اتفاقی نیفتاده است و قطعا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

وی افزود: در برخی از شهرها پیشرفت فیزیكی پروژه های اقدام ملی به بیش از 70 درصد رسیده است؛ قول دادیم در 3 ماهه و یا 6 ماهه ابتدای سال 1402 این پروژه ها را تحویل دهیم. كسانی كه قسط ششم را پرداخت كرده‌اند واحدشان به مرحله نازك‌كاری رسیده است و در 3ماهه ابتدای سال و یا نهایت 6 ماهه ابتدای سال تحویل داده خواهد شد.

محبت خواه درپایان خاطر نشان كرد: امكان ثبت نام جدید نهضت ملی مسكن در تهران فقط برای شهر ایوانكی فعال است و برای سایر شهرها فعال نیست.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب