شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

طرح حامی در مدارس منطقه 19 اجرا شد+فایل صوتی

مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 گفت: به‌منظور توسعه عدالت آموزشی و تربیتی طرح حامی (حمایت مدارس برخوردار، از مدارس كم برخوردار) در 15 مدرسه منطقه 19 آموزش و پرورش اجرا شد.

1401/12/23
|
09:23
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، حبیب‌الله قربانی مهر مدیر آموزش و پرورش منطقه 19 در گفت و گو با «شهر آفتاب» رادیو تهران درخصوص برنامه‌های راهبردی آموزش و پرورش این منطقه اظهار داشت: بر اساس قانون ششم توسعه، سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب برنامه راهبردی و تحولی در آموزش و پرورش این منطقه تدوین و در 2 تا 3 سال آینده این برنامه راهبردی را اجرا خواهیم كرد.

وی افزود: جشنواره بهبود مدیریت آموزشی مبتنی بر مدیریت دانش و جهادی، طرح معاونین امروز؛ مدیران فردا و نشست مشترك معاونین با مدارس در راستای بررسی مشكلات آموزشی، پرورشی و مالی مدارس، افزایش مشاركت‌های اجتماعی دانش آموزان، اجرای طرح حامی، برگزاری نشست‌های دینی، برگزاری سلسه نشست‌های بصیرت در قالب جهاد تبیین برای دانش آموزان و همكاران آموزش و پرورش منطقه 19 از جمله موارد مورد تاكید برنامه‌ راهبردی این منطقه آموزش و پرورشی است.

قربانی مهر افزود: برگزاری سلسله نشست‌ها با محوریت بررسی آسیب‌های فضای مجازی ویژه دانش آموزان دهه 80 و 90 از جمله برنامه‌های راهبردی آموزش و پرورش منطقه 19 است همچنین برگزاری گفت و گوی بین نسلی در راستای افزایش مهارت گفت و گوی دانش آموزان بین همكاران ما در مدارس با دانش آموزان از دیگر اقدامات ما در این منطقه آموزشی است.

این مقام مسئول افزود: به‌منظور توسعه عدالت آموزشی و تربیتی طرح حامی (حمایت مدارس برخوردار، از مدارس كم برخوردار) در 15 مدرسه منطقه 19 آموزش و پرورش اجرا شد.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب