شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

228 پایگاه اورژانس تهران؛ چهارشنبه آخر سال آماده باش هستند+فایل صوتی

رئیس مركز اورژانس تهران از آماده باش 228 پایگاه اورژانس و 50 آمبولانس ویژه در چهارشنبه سوری خبر داد.

1401/12/23
|
12:17
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، یحیی صالح طبری رئیس مركز اورژانس تهران در گفت و گو با «شهر آفتاب» درخصوص برنامه ریزی‌های اورژانس تهران در آخرین چهارشنبه سال اظهار داشت: امیدواریم در چهارشنبه پایان سال اتفاق ناگواری رخ ندهد؛ اما در صورت بروز اتفاق 228 پایگاه اورژآنس تهران و 50 آمبولانس ویژه آماده خدمت‌رسانی به مردم پایتخت هستند.

وی افزود: امسال تمركز آمبولانس‌ها در مناطقی است كه سال گذشته بیشترین مصدوم و حادثه‌ها را داشته است. همچنین در معابر پر تردد موتورلانس و اتوبوس آمبولانس نیز مستقر شده است تا در صورت مشكل آماده خدمت‌رسانی به شهروندان باشند.

صالح طبری افزود: سال گذشته به دلیل پشت سر گذاشتن كرونا تعداد مصدومین نسبت به سال‌های قبل بیشتر بود.

این مقام مسئول افزود: سال گذشته 100 نفر دچار سوختگی متوسط تا شدید، 20 نفر قطع عضو و 33 نفر دچار آسیب چشمی شدند كه تمام این آسیب‌ها برای این افراد ماندگار است.

رئیس اورژانس شهر تهران ضمن درخواست از مردم و خانواده ها برای مراقبت از حفظ سلامتی خود و فرزندانشان، گفت: این شادی چند ساعته را تبدیل به غم نكرده و خانواده دیگری را داغدار نكنیم.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب‌سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره‌برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب