شهر آفتاب شنبه تا پنجشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

به شرط تامین؛ مرغ بدون محدودیت در میادین میوه و تره‌بار عرضه می‌شود+فایل صوتی

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار گفت: طبق وعده وزارت جهاد كشاورزی طی 2 روز آینده میزان ورودی مرغ به میادین میوه و تره‌بار 50 درصد افزایش پیدا خواهد كرد؛ به همین دلیل مرغ بدون محدودیت در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

1402/03/07
|
12:35
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار در گفت و گو با «شهر آفتاب» درخصوص كمبود مرغ در میادین تره‌بار اظهار داشت: مرغ در میادین میوه و تره بار به قیمت 71 هزار تومان و 2 هزار تومان ارزان‌تر از قیمت مصوب عرضه می‌شود.

وی افزود: با افزایش قیمت مرغ در بازار، مراجعه برای خرید مرغ به میادین میوه و تره‌بار افزایش پیدا كرده است به همین دلیل طی 2 روز آینده میزان ورودی مرغ به میادین میوه و تره‌بار 50 درصد افزایش پیدا خواهد كرد.

فصاحت افزود: در مجموع روزانه 120 تا 150 تُن مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره‌بار توزیع می‌شود. وزارت جهاد كشاورزی قول مساعد داده است كه این میزان به 200 تُن در روز افزایش پیدا كند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار گفت: به شرطی كه وزات جهاد مرغ مورد نیاز میادین را تامین كند؛ مرغ بدون محدودیت در اختیار مردم قرار می‌گیرد.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب