شهر آفتاب شنبه تا پنجشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

عملیات خاكبرداری واحدهای مسكونی نهضت ملی مسكن شهر جدید هشتگرد زمان‌بر است+فایل صوتی

مسئول امور هماهنگی نهضت ملی مسكن شركت عمران هشتگرد گفت:عملیات خاكبرداری پروژه‌ها در شهر جدید هشتگرد (مهستان) به دلیل موقعیت توپوگرافی زمان‌بر است؛ پروژه‌ها طبق برنامه اجرا و متقاضیان از روند كار مطلع می‌شوند.

1402/03/08
|
10:19
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، رضا سنجری مسئول امور هماهنگی نهضت ملی مسكن شركت عمران هشتگرد در گفت و گو با «شهر آفتاب» در پاسخ به پرسش شنونده برنامه مبنی بر اینكه چرا روند ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسكن در شهر جدید هشتگرد به كندی پیش می‌رود؟ اظهار داشت: پس از تامین زمین در شهر جدید هشتگرد، تمام پروژه‌ها از سوی متقاضیان تامین مالی شده و سازنده اكثر پروژه‌ها انتخاب شدند.

وی افزود: عملیات خاكبرداری پروژه‌ها در شهر جدید هشتگرد به دلیل موقعیت توپوگرافی خاص آن زمان‌بر است؛ پروژه‌ها طبق برنامه اجرا می‌شود.ضمن اینكه متقاضیان در هر مرحله ی تامین مالی از روند كار مطلع می‌شوند.

سنجری در پاسخ به پرسش یكی از شنوندگان برنامه مبنی بر اینكه چرا مجتمع پارس فراساز در شهر جدید هشتگرد(مهستان) هنوز تعیین تكلیف نشده است؛ گفت: این مجتمع جزو پروژه‌های مسكن مهر تبدیلی به نهضت ملی است. اعتبارسنجی این پروژه‌ها در بانك مسكن در حال انجام است و در یك بازه زمانی كوتاه انجام می‌شود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب