شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

واگذاری واحدهای طرح نهضت ملی مسكن از اواخر پاییز آغاز می‌شود+فایل صوتی

مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید گفت: واگذاری واحدهای طرح نهضت ملی مسكن از اواخر پاییز آغاز می‌شود؛ از متقاضیان این طرح تقاضا می‌كنیم آورده اولیه خود را واریز كنند تا پروژه سریع‌تر انجام شود.

1402/06/21
|
10:45
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید در گفت و گو با «شهر آفتاب» اظهار داشت: ساخت 4میلیون مسكن یكی از وعده‌های مهم دولت سیزدهم بود.
در یك سال ابتدایی طرح ساخت 4میلیون مسكن، دولت زمین مورد نیاز برای اجرای این طرح شناسایی و احیا شد. 

وی افزود: در طرح نهضت ملی مسكن؛ ساخت 600 هزار واحد از 4میلیون واحد به شهرهای جدید كشور محول شد. زمین مورد نیاز ساخت600 هزار واحد تامین شده است و برای عملیاتی شدن ساخت این تعداد واحد مشكلی وجود ندارد.

جعفری یادآور شد: اجرای این طرح وابسته به درخواست متقاضیان است، در فاز ابتدایی این طرح ساخت 200هزار واحد برنامه ریزی شده است كه حدود 800هزار كارگاه در حال آماده‌سازی اراضی مورد نیاز ساخت این تعداد واحد هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: انجام تعهدات باقی مانده از مسكن مهر از دیگر اهداف دولت سیزدهم است، 40 هزار واحد از 60 هزار واحد باقی مانده از طرح مسكن مهر آماده تحویل است.

وی با تاكید بر اینكه واگذاری واحدهای نهضت ملی مسكن از اواخر پاییز آغاز می‌شود؛ تاكید كرد: اجرای طرح نهضت ملی مسكن به ثبت نام و تامین آورده اولیه متقاضیان وابسته است؛ از متقاضیانی كه در این طرح ثبت نام كردند تقاضا می‌كنیم بر اساس پیامك‌های ارسال شده آورده اولیه خود را واریز كنند تا تكمیل پروژه هرچه سریع‌تر انجام شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
شهر آفتاب